Mamici de sept-oct 2006 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns osna spune:

raluca eu primul lucru carel-am luat pt bebe a fost un body rozaliu cu ursulet.si dupa cateva saptamani am aflat ca voi avea un baietel,desi mi-am dorit enorm o fetita.
acum il iubesc si pe el mult de tot,abia astept sa-l tin in brate.semn?...nu cred!poate i-a placut culoarea.
tu nu ai aflat la eco ce va fi?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

lexi, imi place la nebunie numele. mai era cinva cu miruna, nu mai stiu cine! cat despre maria...ce sa mai zic? e si una din optiunile noastre! merci pt felicitarile pt marius!

osna, eu am ales sa nu aflu decat la nastere ce va fi bb! si oricum ne-a aratat fundicul ultima data la eco! glumeam cu semnul, iti dai seama...ma imbat si eu cu apa rece! imi doresc muuuuult o fetita! dar si daca va fi baietel...o sa-l iubeasca mama la fel de tare, normal! cred ca i-a placut culoarea colegei sotului! mai ales ca stiu de unde l-a luat si nu aveau decat pe roz si pe albastru!



raluca 24+
cu alexia-maria sau david-christian

album yahoo
album webshots
bobocelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

raluca si eu sper inca intr-o minune.numai 95% a zis ca e baietel.daca nu,tati zice ca a doua sigur va iesi fetitza!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:


Si eu mananc miere de albine, o lingurita zilnic si sunt convinsa ca e ok. Cred ca ne facem singure griji, sa fim serioase....

Raluca, felicitari sotului pentru absolvire.

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Ralu, felicitari pentru sot!!! Si eu ar trebui sa am ceremonia pe 2 iunie parca, dar daca o sa repet anul (ca nu am alta solutie) am zis ca mai bine o sa ma duc anul viitor ....o sa asiste si bebita mea :)

Pufy, tu pe unde esti?Ai anuntat ca vei lipsi si sunt eu chiauna?

Nu stiu daca v-am mai spus dar noi avem in firma la Head Office 5 gravidute de sept-oct...eu fiind cea mai mare si toata lumea ne alinta si se distreaza cand ne mai intalnim pe holuri..e super misto atmosfera :)




http://pg.photos.yahoo.com/ph/silvia_pepelea/my_photos


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup pe toate
Noi suntem bine crestem.
Pufymicmercic pentru aprecieri.
Roxana01si eu vreau la intalnire numai sa m-a anuntati ce si cum.
BedrosmartNormal ca Matteo italian e Matei romanesc,si eu deci sunt in listuta.Sa stiti ca si mie toata lumea mi-a zis ca e super numele.
Lexisi eu mi-as dori sa fii gresit sexul,dar acum m-am obisnuit cu gandu-l si o sa-l iubeasca mama la fel de mult.
Am inceput sa nu mai am rabdare,abea il astept sa vad ce fata are,mai ales ca la mine e o combinatie eu sunt cu tenul masliniu si ochi negri,iar barbatu este alb (nordic) cu parul roscat acum spre alb gene si sprancene albe si plin de pistrui si ochii albastri,v-a dati seama ce combinatie o sa iasa?
Am vazut si eu niste patuturi super la MOll Mobila vis-a-vid de Stadionul Steaua o gramada de modela dar in jur de 17-18 mil cam scumpe dar traznet.
Va scriu de la servici ca acasa mi-a cazut ADSL-ul sper sa-l rezolve curand.

Io21+Matteo

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/angelsro2002/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am "imbogatit" si eu albumul comun al burticilor cu o poza de la ziua mea. Sper sa va placa florile (pe care le-am primit de la colegi), ca la burtica nu prea aveti ce admira, deocamdata.

23+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
Varsta comoricii noastre
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Raluca felicitari sotului tau pentru absolvire!

fetelor: cum se manifesta contractiile, ce simptome sunt? va intreb pentru ca acum jumate de ora am avut niste dureri de burtica, dar nu jos sau sus, ci o durere care a cumprins toata burtica.
sa fie contractie? daca da, se da tratament? sau poate o fi fost de la stres, ca am avut o sedinta neplacuta

va pupic!

21+

POZE
mai avem un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

multumesc pt felicitari!

katia, si pe mine ma roade subiectul cu repetatul anului! ca si sotul meu mai are restante, dar eu zic ca o sa le dea si o sa treaca cu bine de ele! absolvirea e doar simbolica bineinteles! tu esti la stat? de ce sa repeti anul? nu poti sa dai restantele? mi-e groaza de banii dati pe restante dar...ce sa facem? si eu maia m o restanta din anul 4 dar nu se pune problema de repetat anul!

osna, zicem noi de fetite acum, dar sa vezi ce topite vom fi dupa baietei! ca doar mamele cu baietii si tatii cu fetele, nu? asa se zice! desi la inceput majoritatea isi doresc exact pe dos! sotul meu imi zice: sper sa fie baiat, ca tu altu' n-o sa vrei sa mai faci, si eu raman fara baiat!



raluca 24+
cu alexia-maria sau david-christian

album yahoo
album webshots
bobocelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

anagel esti frumoas si tu si florile.de ce spui ca nu se vede burtica,parca se zareste acolo ca e ceva sub tricou.eu ma uit in fiecare zi in oglinda sa vad cat a crescut




Mergi la inceput