Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Chantal unele dintre produsele recomandate in cazul unui fibrom sunt date si in sarcina.Nu cred ca influenteaza o sarcina.Insa in cazul in care aflii ca esti insarcinata ar fi bine sa nu faci nici un fel de tratament , nici macar vitamine asta doar in cazul in care iti recomanda medicul.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

super bune produsele Forever de la gel, ceai si pana la sampon Eu alaptez acuma, doctorul meu mi-a zis ca oricat de naturiste ar fi produsele e bine sa renunti la ele pe perioada sarcinii si alaptarii. Se iau doar prenatalele si eventual ceva vitamine de care ai carente, ATAT.

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Distractiv (si de pus pe ganduri) este ca cei de la Forever sustin ca produsele Amway nu sunt bune. Aglomeratie mare pe piata MLM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

am auzit si eu de un sirop f bun din aloe la 1 L pret in jur de 150 de roni.
ma intereseaza ptr baietelul meu ptr imunitate, impotriva racelilor. il stiti? cum se cheama?

multumesc mult

b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

quote:
Originally posted by pitzinuca

am auzit si eu de un sirop f bun din aloe la 1 L pret in jur de 150 de roni.
ma intereseaza ptr baietelul meu ptr imunitate, impotriva racelilor. il stiti? cum se cheama?

multumesc mult

b



Este Aloe vera gel.Bune pentru imunitate sunt si Forever Kids si Forever Echinaceea Supreme.
Daca baietelul tau are sub 3 ani ar fi bine sa iti reconamde un medic schema de tratament.
Sanatate!



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NEM75 spune:

o intrebare,sper sa nu vi se para stupida. mi-a fost recomandat, de catre un medic ginecolog, sa imbib O.B.-uri cu aloe first spray, si sa mi le pun cate o ora pe zi, zece zile pe luna, cateva luni la rand. pentru o mai buna cicatrizare a unei conizatii. A-TI MAI INTALNIT ASA CEVA VREUNA??? am incercat, dar abia peste 2 saptamani merg la control...sprayul l-am cumparat de la reprezentanta din arad, aproape 600.000, nu a fost nevoie de comanda minima de 50 euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liana.berbec spune:

Am folosit si eu First-ul dupa o cauterizare aplicat local chiar de catre medicul ginecolog. Si are efecte foarte rapide si foarte bune. Foloseste-l cu incredere.
Liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NEM75 spune:

daca nu te deranjeaza, Liana, ai putea sa-mi explici te rog cum e cu aplicarea, ca nu prea reusesc. imbib O.B., cea mai mica marime, si cand ma chinui sa-l indes inauntru tot lichidul imi curge pe degete, imping cu durere un tampon stors aproape. apoi stau cu picioarele in sus si mai introduc 3-5 ml, cu siringa, fara ac, sa-l imbib la loc.....javascript:insertsmilie(''). si stau asa o ora sa nu curga... e vreun procedeu mai bun pt aplicarea lui???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liana.berbec spune:

nu stiu exact cum se procedeaza caci mie mi s-a aplicat la un cabinet ginecologic. acasa nu am aplicat deloc desi as fi vrut. nu stiu ce sfat sa-ti dau. mie mi-au aplicat dupa o cauterizare a unei rani de col.
liana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Chiar aseara am vb cu un medic care a recomandat la o pacienta Aloe First si crema cu propolis cu rezultate f bune care chiar au uimit.Se imbiba pur si simplu OB-ul cu First sau chiar se pulverizeaza direct cu ajutorul pulverizatorului.Sunt rezultate extraordinare si in candia si in multe alte afectiuni.
Multa sanatate si la multi ani de ziua femeii.Sa ne de-a Bunul Dumnezeu o primavara plina de realizari!

Mergi la inceput