Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Anda141 sediul este chiar la statuia Aviatorilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Chiara,spray-ul acela se numeste Aloe First.
Clau,ai eptate, Pemesten-ul merge f bine la cpoii.Are rol antioxidant.
Ana, in infertilitate programul incepe totdeauna cu gelul de aloe 2 sapt.,ceaiul,tabletelele Fierds of Greens.Dupa aceasta cura, se inlocuieste gelul cu Aloe Berry Nectar,apoi laptisorul de matca(Pt. viitoarea mamica) si daca si viitorul tatic are probleme- Forever Multi Macca.Eu asa imi aduc aminte.Daca vrei ma interesez in mod special.Ceea ce stiu este ca medicul de care va spuneam are cateva cazuri de infertilitate rezolvate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia1172 spune:

buna
numele meu este cornelia
sunt inregistrata ca distribuitor dar am facut asta pentru mine
ma intereseaza foarte tare si pe mine tratamentul pt infertilitate pt ca nu am pe cine sa intreb
multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne_Ma spune:

NADYANA, MULTUMESC MULT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Cu multa placere Anne_Ma!
Cornelia, daca esti inregistrata ca distribuitor atunci este f simplu sa procuri produsele.Programul este cel pe care l-am scris mai sus,plus pt. viitorul tatic, pe langa Multi Macca, trebuie sa foloseasca si Gin Chia.
Fetelor, nu stiu ce sa spun,dar am tot auzit e mamici care aveau probleme si au ramas insarcinate dupa ce au folosit un program cu produse Forever.Am o prietena buna, doctor in biologie care mi-a spus ca are un astfel de caz rezolvat la Vaslui:o mamica care nu putea face copii si care a ramas insarcinata dupa ce i s-a recomanat un program cu aceste produse.Eu zis sa incercati pt. ca am auzit mai multe cazuri. Eu va urez din suflet mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Scuze, acum am intrebat ca lumea si va spun exact:
- Se incepe cu detoxifierea de care v-am spus,apoi:
- Berry Nectar
- Ginko Plus
- Multi-Macca pt. viitorul tatic
- Royal Jelly(laptisorul de matca) pt. viitoarea mamica
- Nature-Min asociat cu Absorbant C
Anda, gelul de Aloe vera este 26 euro la petul de consumator si 19,1233 euro la pretul de depozit.Eu am o carte scrisa de medici si daca vrei mai multe informatii,spune-mi despre ce produs, iar eu iti scriu exact ce scrie acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

nadyana, nu ai putea sa imi trimiti si mie cartea in format electronic? Sau poate sa o scanezi si sa o trimiti? Ar fi mai simplu asa, ti-as fi in veci recunoscatoare :).
Multumesc,
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Pentru infertilitate programul este urmatorul:

Pentru amandoi:
Aloe Berry Nectar 2linguri dimineta si seara pe stomacul gol inainte de masa cu 30 min
Gin-Chia 1 tableta de 3 ori pe zi sublingual
Field of greens 3 tablete pe zi sublingual
Nature min 2 tablete pe zi

Pentru ea:
Forever multi-maca 3 tablete pe zi
Forever Royal Jelly 3 tablete pe zi sublingual

In plus se poate bea ceaiul Aloe Blossom Herbal Tea , 1 pliculet de ceai la 1l de apa prina macerare la rece.

Gelul de aloe nu se ia din prim doza maxima ci se ajunge treptat la doza maxima pentru ca pot aparea efecte neplacute.




Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Da,Asi,eu am trecut si Absorbant C pt ca, pt. a se fixa calciul(Nature-Min-ul) este nevoie de asocierea lui cu vit. C.
Nicoleta,stiu ca medicul pe care eu il intreb mereu avea o disketa in care ceva scris de medici.Am sa-l intreb si daca o procur de la el, iti trimit pe e-mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Asi, si eu am urmat un tratament de la Forever pentru fibrom. Cat timp l-am luat m-a ajutat, fibromul micsorandu-se vizibil. Apoi l-am oprit pentru ca mi-era frica sa nu imi faca probleme in cazul unei eventuale sarcini (neprogramata dar... posibila). Fara tratament, fibromul a inceput sa creasca la loc. Oare sa incep iarasi sa-l iau? Nu dauneaza unei viitoare sarcini? Stii cumva? Multumesc.

Mergi la inceput