Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Care e gelul cu aloe de care spuneti si pentru ce e bun? Aloe Vrea gel in sticla galbena la 26 euro ??? Eu vreau sa i iau mamei ceva pentru intretinere si pentru circulatie. Daca stiti mai multe detalii despre produse in afara de ce scrie pe site...

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Fetele care ati dat produse forever la copii cum le-ati dat mai fratilor ca Mihnea al meu 1 an si 7 luni nu vrea de nici o culoare sa suga vitamina C si vitaminele alea ptr copii. Gelul de aloe cu piersica il bag pe gat cu seringa de nurofen dar vitaminele nu le suge le da afara imediat. In dimineata asta le-am dizolvat in putina apa calda si i le-am bagat pe gat tot cu seringa de nurofen. Voi cum ati facut??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

Si eu i-am cumparat baietelului ( 2 ani si 4 luni)
Forever Kids si tot la fel le scoate din gurita.La noi nu merge nici sfaramate pt ca isi face greata si vomita.Eu nu ma asteptam sa nu le ia pt ca fetita cand avea varsta lui le lua fara probleme.Dar vad ca "gusturile nu se discuta".

Inex ,de 2 x mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

anda, eu am luat gelul de aloe in cutie galbena ca mi-a zis agentul respectiv de la sediu ca e mai bine asa in prima luna, dar nu-mi place gustul deloc, e respingator, poti sa-l cumperi pe aloe berry, are adaos de suc de fructe. se iau 30 ml dimineata pe stomacul gol, iar dupa 1-2 min. se bea un pahar intreg de apa, apoi seara inainte de culcare repeti procedura.
daca vrei mai multe detalii despre orice produs, agentul de la sediul de distributie o sa te indrume f bine, eu asa am facut, i-am zis ce probleme am si el mi-a recomandat ce am nevoie, mi-a explicat ff bine cum actioneaza si multe altele, basca ca eu vroiam sa iau mai multe dar nu m-a lasat....cica sa nu bombardez corpul cu prea multe din prima luna.
succes

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

quote:
Originally posted by ache

anda, eu am luat gelul de aloe in cutie galbena ca mi-a zis agentul respectiv de la sediu ca e mai bine asa in prima luna, dar nu-mi place gustul deloc, e respingator, poti sa-l cumperi pe aloe berry, are adaos de suc de fructe. se iau 30 ml dimineata pe stomacul gol, iar dupa 1-2 min. se bea un pahar intreg de apa, apoi seara inainte de culcare repeti procedura.
daca vrei mai multe detalii despre orice produs, agentul de la sediul de distributie o sa te indrume f bine, eu asa am facut, i-am zis ce probleme am si el mi-a recomandat ce am nevoie, mi-a explicat ff bine cum actioneaza si multe altele, basca ca eu vroiam sa iau mai multe dar nu m-a lasat....cica sa nu bombardez corpul cu prea multe din prima luna.
succes

anca



Ache, multumesc. Cred ca o sa merg pana acolo mai bine. Ince ceva si nu va mai stresez. Care e sediul, acela de pe Aviatorilor???

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Eu stiam ca nu se recomanda gelul de aloe la copii sub 3 ani.

Coraly si Sergiu (3 ian 2005)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

imi dati si mie o idee de cum sa ii dau vitaminle lui bebe???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAINICEANU spune:

quote:
Originally posted by anda141

Ce conditii sunt ptr. a te inscrie la FLP?? Vreau sa cumpar cate ceva pentru mine si vitamine pentru copil in special si ma gandeam sa ma inscriu. Tb. sa comand de o anumita suma ???

Sa il ajutam pe Alexandru




Da. Comanda minima este in valoare de 50 Euro fara TVA. Daca nu ai produse de aceasta suma, mai completam ceva la comanda.Vitaminele sunt f.bune pt.copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne_Ma spune:

Va pe toate!
Un tratament pentru infertilitate stiti?
Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Pt mamicile care nu le pot da copiilor vitamine ca le scuipa, incercati Pomesteen .Este un sirop f placut la gust.Eu i l-am dat baiatului la 2,8 luni.
Pt infertilitate este in mod special Royal Jelly [laptisorul de matca de la Forever]

Mergi la inceput