Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Cautai un sponsor pentru inscriere si te pot ajuta daca ai nevoie.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Merci, Asi, am rezolvat-o cu sponsorul si chiar azi mi-am luat produsele pentru fetita mea. Iti scrisesem un mail inainte de ultima ta postare, dar n-am primit raspuns... Sunt curioasa acum sa vad efectele, ma rog... peste cateva luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce conditii sunt ptr. a te inscrie la FLP?? Vreau sa cumpar cate ceva pentru mine si vitamine pentru copil in special si ma gandeam sa ma inscriu. Tb. sa comand de o anumita suma ???

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

nu cred, mie nu mi-au cerut
doar completezi un formular si semnezi
poti sa te ocupi sa fii agent sau nu, nu-i intereseaza
mi-e imi spusese gabi sa fac, ca am reducere 30%, si asa e
am cumparat doar ce aveam nevoie, auzisem de nu stiu ce pachet, dar m-a sfatuit tipul de acolo sa nu-l iau, ca nu e nevoie
o sa primesti si doua cartonase cu preturile, unul cu pret intreg si unul cu reducerea
succes

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

In Romania daca te duci direct la ei si te inscrii pentru a deveni distribuitor (chiar daca vei cumpara doar pentru uz personal) trebuie sa cumperi la prima comanda de minim 50 de euro fara TVA.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Da, am sunat la nr. de tel. de pe site-ul care l-a dat cineva pe pagina 2 si mi-a spus ca tb. sa fac o comanda de minim 60 euro la pret de depozit.
LindaZ, cum ti se par prodsele? Au avut vreun efect asupra fetitei ? Si eu vreau sa iau pentru baietel vitaminele.

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Gelul de aloe cu gust d epiersica nu este recomandat copiilor sub 2 ani? Parac asa zicea cineva. Noua n-e recomandat medicul homeopat gelul ptr Mihnea care are 1 an si 7 luni ptr ca este constipat. Sunt tare curiaosa cum o s aii mearga cu aceste produse ptr ca am auzit ca sunt bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simply spune:

Am auzit si eu multe lucruri bune despre produsele FLP si ma bate gandul sa ma inscriu sa le pot lua la pretul de distribuitor.

Am incredere pentru ca multi medici homeopati le recomanda.
Citind acum parerile voastre mi-a prins bine sa stiu ca nu e o reclama nefondata cum se intampla la majoritatea produselor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Fetelor daca vreti sa le luati la un pret mai bun , gasiti-va pe cineva cu care sa faceti comanda asa veti ajunge mai usor la suma dorita.Si mama e inscrisa , de-a lungul timpului am facut cura cu gelul aloe berry nectar si cel simplu cam rele la gust , dar m-au ajutat la momentul respectiv.Spray-ul cu aloe vera e nelipsit din casa si pentru cele care aveti acnee va face bine sa pulverizati de mai multe ori pe zi.Eu puneam tifon pe zonele respective si stateam asa cateva min.Pentru sinuzita tata il foloseste.Crema cu ambalaj verde , balsamul de buze , vitamine ,pasta de dinti , au o crema faina numai stiu cu ce dar iti face o fata de bebe e foarte hidratanta.Nici nu-mi mai amintesc acum ca ar mai fi...
Oricum cunosc multi doctori ,care le recomanda si oameni care au avut rezultate foarte bune in afectiuni diverse.Un sfat incercati sa le luati la un pret mai bun , nu din magazinele naturiste.Cereti sa va ofere pliante , acolo sunt descrise pe larg cu imagini , cazuri , tratamente toate produsele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Mey, fetitei mele ii dau doar de 4 zile gelul cu aloe (m-am pacalit singura si am luat berry in loc de piersici care e acru ca-i din mere si tre sa ii pun miere ca sa il bea), forever lite si vitaminele. Cele cu usturoi trebuie inghitite si nu le ia, iar daca le sparge au gust rau si le scuipa. De, are 2 ani si 7 luni. Le-am luat sa se ingrase. Nu pot sa spun ca mananca mai mult, dar si-a schimbat atitudinea fata de mancare, acuma cere!!! Vorba sotului meu, cel putin nu mai urla cand vede mancarea de ziceai c-o tai, nu ca-i dai sa manance. Dar si asa, dupa cateva lingurite nu mai vrea. Poate cu timpul or sa-si faca efectul si o manca si ea mai mult.

Mergi la inceput