Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Cu multa placere,draga mea.Cum merge cu proiectele la facultate?Si eu am de predat o lucrare sapt. aceasta si nici un sfert nu am scris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Readuc subiectul in discutie pt. Nicoleta

Coraly si Sergiu (3 ian 2005)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalici spune:

eu am inceput sa folosesc recent produsele de la forever pentru un chist pe ovar(de 2.5 cm), si pentru rinichi (la care am avut o piatra la rinichi).

In cazul meu, produsele au dat rezultat, chiar daca sunt mai scumpe au meritat banii. Cred insa ca trebuie sa stii extrem de bine fiecare produs la ce anume este indicat.Eu am folosit: aloe berry nectar(rosu, ciudat da mie mi-a placut la gust), ceai, Maca si A-beta caroten.

sanatate,
madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Coraly, multumesc pentru ajutor.
Eu folosesc produsele lor, am stick-ul si pasta de dinti, am consumat pana acum 2 litri de Aloe Berry, dar nu ma simt extraordinar... dupa gel ma refer...insa nici nu l-am folosit in firécare zi pentru ca uitam. Acum as vrea sa folosesc Lean&Clean, sunt distribuitor deci l-as lua cu vreo 100 de euro.
Ideea este daca merita. A incercat cineva sau ati auzit de rezultate, care sa si dureze ceva in timp?
Multumesc,
Nicoleta
PS A, si pentru Stefan, Forever Kids. Si se pare ca ii merge bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Nadyana, poti sa imi spui si mie daca si ce produse sunt recomandate pentru o fetita de 2 ani si 7 luni care nu are pofta de mancare si mananca tare putin? Bine, ca s-a nascut la 9 luni cu 1400 grame, dar acum are 10 kg 500 gr si creste fooooarte greu ca atat avea si asta vara. Oare o fi bun gelul cu aloe pt ea, ala cu gust de piersica? Iar eu daca alaptez (al doilea copil) pot sa iau ceva pt detoxifiere sau vitaminizare? Sau sa astept dupa? Merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Eu am folosit gelul de aloe. Aveam mari probleme cu stomacul si ficatul. Pot sa va spun ca m-a ajutat enorm. Acum ma gandesc sa cumpar iar sa fac o cura. E foarte bun pentru dezintoxicare si ce sa zic, nu am mai avut dureri, greturi, pielea a arat mult mai bine nu am mai facut cosuri accidentale, plus ca am slabit 3 kg.

Olga

When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you."
- Friedrich Nietzsche

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Da cum ma inregistrez pe site? Scrie sa completez un formular de inscriere, de und il iau? Imi trebuie un sponsor, ca nu cunosc pe nimeni ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

quote:
Originally posted by LindaZ

Nadyana, poti sa imi spui si mie daca si ce produse sunt recomandate pentru o fetita de 2 ani si 7 luni care nu are pofta de mancare si mananca tare putin? Bine, ca s-a nascut la 9 luni cu 1400 grame, dar acum are 10 kg 500 gr si creste fooooarte greu ca atat avea si asta vara. Oare o fi bun gelul cu aloe pt ea, ala cu gust de piersica? Iar eu daca alaptez (al doilea copil) pot sa iau ceva pt detoxifiere sau vitaminizare? Sau sa astept dupa? Merci.



Sunt niste vitamine pentru copii care eu le-am foslosit la copilul meu si am avut rezultate foarte bune.
Gelul de aloe nu se da decat dupa 3 ani si la recomandarea pediatrului.





Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

LindaZ esti din Bucuresti?



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Nu sunt din Bucuresti , dar aici stau de un an si aici raman. De ce?

Mergi la inceput