Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Mihah, preturile produselor de la Forever Living au acelasi pret in toate 115 tari.Depinde doar de TVA-ul fiecarei tari.preturile lor nu s-au modificat deloc de cand s-a infiintat compania.gelul de alor este aici 19,1233 euro.sau, cel putin, eu cu pretul asta il iau.pretul lor de consumator, de fapt, pretul lor real este de 26 de euro.trebuie sa te interesezi bine sa vezi cum le poti procura si sa vezi preturile reale.asa am auzit si eu de la cineva ca o persoana cumpara gelul de aloe din Iasi cu 4 mil. lei, in nu stiu care statiune de agrement, gel se vinde cu 1.200.000. dar asta doar ca oamenii nu stiu exact de unde sa le ia si, pt. ca au auzit ca sunt f.bune, dau cat le spune o persoana sau alta care isi permite sa puna comision cu lacomie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

nadyana, merci de info..
m-am interesat deja depreturi..e adev ca tva e mai mare, dar din intamp am dat de o oferta f rentabila pe EBAY si cred ca in urm zile o sa-mi cump gelurile..
sunt plecata de 3 ani din tara si cred ca acel cont de distrib e radiat deja, de asta nici nu mai sun la tipa care m-a inscris acolo la bc..
As dori cura de slabire sa o urmez, dar nu stiu programul..nu prea mai am multe info aici, la mine
Ma poti ajuta tu?
te pup

mihah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qicoletta spune:

De cateva luni am inceput un tratament homeopat pt dereglari menstruale si probleme endocrine.In afara de tratamentul homeopat, am urmat si un tratament cu produse Forever Living, mai exact cu gelul de Aloe..si pot sa spun ca ma simt foarte bine.Dereglarile mentruale nu mai sunt chiar dereglari...si per ansamblu ma simt excelent.Acum ca sunt in prag de licenta iau Forever Royal Jelly si Forever Ginkgo Plus si pot sa va spun ca se simte diferenta.Daca doriti sa achizitionati produsele Forever Living, ma puteti contacta pe mail sau messenger qicoletta@yahoo.com si eu va pot directiona spre medicul meu homeopat.

The secret of succes is sincerity,once you can fake that you got it made.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Gicoletta,cum se numeste medicul tau homeopat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Buna Fetelor,

Am cumparat si eu gelul de aloe si pastilele de polen on-line, dar nu am pe nimeni sa ma indrume cum sa le iau. M-am uitat pe site-ul lor si nu scrie.. poate cineva sa imi spuna cum se ia gelul de aloe? Despre polen am citit ca se incepe de la 1/4 de tableta si se creste progresiv dar pana la ce cantitate?... mentionez ca am tinut si o cura de slabire si vreau sa iau produsele astea pentru detoxifiere si intarire a organismului, dar nu vrea sa ma ingras la loc ci eventual sa mai slabesc..

Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

buna

felicitari pentru achizitia ta.alegerea a fost una buna.polen cresti treptat pana la 3 tablete/zi.in loc de gustare daca mai vrei sa slabesti.aloe vera gel 30 ml dimineata 30ml seara( 10 ml inseamna o lingura) progresiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

quote:
Originally posted by gabriela_tutuianu

buna

felicitari pentru achizitia ta.alegerea a fost una buna.polen cresti treptat pana la 3 tablete/zi.in loc de gustare daca mai vrei sa slabesti.aloe vera gel 30 ml dimineata 30ml seara( 10 ml inseamna o lingura) progresiv.

"niciodata nu e prea tarziu"



Gabriela, multumesc mult pentru informatii... deci in loc de mancare dimineata si seara iau aloe vera gel?... sau in loc de gustarile dintre mese? scuze dar nu mi-e clar..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

intre mese bee polen.atunci cand aipofta de o gustarica mica poti lua polenul.

aloe vera gel cu jumatate de ora inainte de masa.pentru rezultate maxime.altfel il poti lua oricand.

"niciodata nu e prea tarziu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by misha-germ

nadyana, merci de info..
m-am interesat deja depreturi..e adev ca tva e mai mare, dar din intamp am dat de o oferta f rentabila pe EBAY si cred ca in urm zile o sa-mi cump gelurile..
sunt plecata de 3 ani din tara si cred ca acel cont de distrib e radiat deja, de asta nici nu mai sun la tipa care m-a inscris acolo la bc..
As dori cura de slabire sa o urmez, dar nu stiu programul..nu prea mai am multe info aici, la mine
Ma poti ajuta tu?
te pup

Misha, despre cura de slabire iti pot spune ca este foarte eficienta si nu are contraindicatii.Exista un program pt. 9 zile si unul pt. 30 zile.cel de 9 zile este un program de detoxifiere, iar cel de 30 este programul propriu zis de slabit.despre programele de slabit de la Forever Living poti citi informatii si pe site-ul lor.daca te pot ajuta cu alte informatii, o fac cu placere.

mihah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bmagdaro spune:

Multumesc frumos, nadyana...Magda

Mergi la inceput