Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by catrinelteodoru

hop si io sa recomand ceva testat : Aloe Heat Lotion este f bun pt dureri musculare si reumatism. este o crema care, dupa aplicare, incalzeste zona destul de profund. Tatal meu este f multumit de ea.

nadyana, este bun la gust gelul acela? vreau sa-mi pacalesc consortul cu el, adica sa-i spun ca ii dau vitamine sau vreo alta minune (tre sa fie si bun ca altfel, oricat l-as io, nu il bea)si poate ajunge singurel sa nu mai


Deanny , uite aici si informatii despre produse si lista de preturi
http://distrib.foreverliving.com/marketing/pageDisplay.do?page=forms&siteID=ROM&language=ro

dar stii, nu, ca achizitia minima este de 50 de Euro? partea buna este ca sunt o groaza de lucruri de calitate si folositoare pe care ti le poti cumpara





Catrinel

Zambeste-mi!


Catrinel, Aloe Berry Nectar este f. bun la gust.Mai este gelul cu piersica care iarasi este si mai bun.dar, din ceea ce am experimentat eu, am vazut ca, gelul pur de aloe este cel care nu tolereaza si .cunosc pe cineva care s-a lasat de fumat dupa 20 si ceva de ani de .eu nu ma pot lauda cu lasatul de fumat pt. ca nu am vointain ceea ce priveste renuntarea la vicii..insa iti pot spune cam ce se recomanda si, daca cunosti vreun consilier, cere-i urmatoarele produse:
-gelul de aloe
-tabletica cu verdeata
-ceaiul
vad ca aici in carte spune ca fumatorii ar trebui sa ia si minerale si vit. C pt. ca o sg. tigara consuma necesarul zilnic de vit. C al organismului
dar, revin, vointa este esentiala.cred ca, in cazul fumatului, gelul ajuta in sensul ca, fiind un puternic detoxifiant, inlatura acea nicotina din organism si, cu vointa de a te lasa, ajuta organismul sa tolereze mai usor lipsa de nicotina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Deanny, pt. rinita alergica, vad aici ca este exact acelasi tratament care ti l-a recomandat persoana de la care ei, asa ca, consuma-le cu toata increderea.si prietena mea are asa ceva, dar nu vrea sa incerce.vad ca saptamina trecuta s-a invrednicit si s-a dus sa-si ea propolisul si pasta de dinti.Tot este un pas inainte.
Carolinah, cred ca asta este explicatia:in momentul cand bei gelul sau berry nectar-ul trebuie sa bei f. multe lichide pt. indepartarea toxinelor si imi burdusesc burtica cu apa si ceai, ceea ce ajuta mult la slabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helga spune:

Fetelor, ce bine ca v-am gasit. Soacra-mea s-a tratat si ea cu Aloe Vera. Vreau si eu sa iau niste produse pt sot si pt mine. Problema este ca soacra a comandat prin cineva din Ro, acum nu stiu pe nimeni care sa aduca produsele la noi. Va rog, daca cunoasteti pe cineva din MD care se ocupa cu livrarea, sa imi spuneti si mie. Sau poate imi sugerati o alta modalitate de obtine careva produse. Mersi mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Helga, am sa ma interesez pe la consilierii pe care ii stiu.Dar din ce oras esti din Republica Moldova?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

nu fi speriata carolinah.se intampla ca in primele zile sa nu ai pofta de mancare.dupa catva timp(2 sapt) pofta de mancare va reveni.fetele care au luat aloe vera gel sau berry nectar pot confirma ca nu e o problema.

mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

produsele forever sunt super...le-am folosit pe toate c in tara am fost distribuitor, dar de cand sunt aici in germania le procur mai greu..spreyul e super, ala e singurul care il mai am..
Dar gelurile le-a folosi mama si s-a simtit f bine...deci numai cuvinte de lauda pt aceste prod

mihah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Mihah, dar poti procura produsele si din Germania.Daca tot esti inscrisa ca si consilier, te poti uita pe site-ul firmei si poti vedea care este adresa depozitelor din Germania si poti lua produsele pe acelasi cod cu care esti inscrisa aici.Eu am prieteni care consuma produsele din Germania si, din cate stiu, Germania este pe locul 1 in Europa la consumul produselor pe baza de aloe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by gabriela_tutuianu

nu fi speriata carolinah.se intampla ca in primele zile sa nu ai pofta de mancare.dupa catva timp(2 sapt) pofta de mancare va reveni.fetele care au luat aloe vera gel sau berry nectar pot confirma ca nu e o problema.

mult succes

"niciodata nu e prea tarziu"



Carolinah, Gabriela are dreptate!Am auzit ca organismul uman acumuleaza intr-un an peste 4 kg toxine si, in momentul in care facem o detoxifiere, organismul reactioneaza si el.
Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Nadyana, merci frumos de raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:




da nadyana..stiu ca exista si aici produsele, dar sa nu-ti spun ce preturi au..trebuie sa ma interesez daca la pot primi din tara la preturile de acolo..candva un gele de aloe era in tara 26$..aici il iei si cu 50e..o asa diferenta se practica aici
merci de info

mihah

Mergi la inceput