Bebelusi de sept-oct 2005 (109)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

quote:
Originally posted by innaa

mersi roxi23 dar eu sunt si rau de tot ca tot nu inteleg.
daca poti tu te rog sa imi scrii pasii pt poze asa ca la clasa I

Irina si Noelia- 25 sept 2005



hi-hi, presupun ca de fapt cu mine vorbeai, nu?
sa incercam:
- in coloana din stanga, te duci la "Profil personal"
- acolo, in tabelul din dreapta, ultima casuta e "semnatura", unde ai scris probabil Irina si Noelia - 25 sept 2005;
-adaugi : [ url="http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_irinaa/my_photos" ]poze[/url] , dar vezi ca dupa primul [ si inainte de primul ] am bagat eu un spatiu, il stergi si asa iti apare scris numai "poze", subliniat si cu link-ul adaugat;

succes,

Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

plecaciuni in fata ta Antoanela daca era dupa mine..........stateam mult si bine pana sa reusesc

hai sa vedem



proba. proba.

Irina si Noelia - - 25 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

sampanie la toate fetele!!!

daŽ un pahar nu mai mult ca de azi am intrat iar la cura

Irina si Noelia - - 25 sept 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Antoanela, noi i-am luat lui Victor din Franta carucior sport Hauck, care este in perfecta stare si ptr Anca desi intre timp l-a folosit si finutul nostru.
E f. usor, se pliaza usor, partea proasta este ca nu are umbrela de soare/ploaie.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Fetelor fetita mea se constipa de la orice. I am dat sapt trecuta carnita in piure si am terminat o. Branza calcica la fel de tare o constipa. Nu stiu ce sa mai fac. Banane nu i mai dau, mar nu, morcov am decis sa nu i l mai bag in piureul de legume. Nu pot s o tin nici numai pe cereale si borcanele.Dati mi si mie o mana de ajutor care ati mai avut asemenea bebei ca nu mai stiu ce sa i fac.
Pupici

Lori&Luanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

latrishia - poti sa-i dai : pere, piersici (din piata), afine (la borcanas), mar crud, nu copt, cartof, spanac, brocoli, conopida, dovlecel.Eu i-am luat cereale si cu porumb (ca sa nu fie doar cu orez) Daca mai alptezi, bea tu compot de prune. Si renunta 1-2 zile la carne si la branzica. La noi a functionat perfect.

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

ina, am vizionat pozele. sunt super!

latrishia, incearca cu suc de mere de casa.

Veronica si bebe Stefan Peter (07.11.2005)
Stefan Peter

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna frumoaselor!
Eu sunt foarte fericita, Anei ii turuie gura de dimineatza, a zis ma-ma de vreo 500 de ori, plus pa-pa, ba-ba, da-da si cuvinte grele "astea" ; mai avem un pic pana la propozitii!
Si azi am lasat-o sa se mozoleasca la greu cu castronelul de mancare si cu lingurita, a fost incantata la maxim sa-si bage mainile in castronel pana la cot si sa arunce cu mancare! Nu va spun cum arata costumasul de pe ea...


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Mercic de sfaturi o sa incerc si sper sa functioneze ca tare mi e mila de ea :( Brocoli si conopida pot sa i fac si din alea congelate la punga?

Lori&Luanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

latrishia - poti sa-i faci si din legume congelate

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput