Clipe din trairile sufletelor noastre...(3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

multumim , rilbuc

Mult noroc si tie

zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Ce ciudatenii vad ca se intampla. Noi ne-am despartit de ziua indragostitilor. Se prefigureaza alta chiar de 1 martie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Multumim, Ril pentru urari.

Parca mai are vreo importanta la ce data se produce despartirea !
Zepellina, oricat de greu ti se pare acum, sa stii ca peste un timp ai sa privesti in urma si ziua in care a plecat el va deveni ziua cand ai inceput o viata noua. Mult mai demna.

La mine a venit ex-ul azi cu un buchet de frezii.
Ma crede cineva ca n-am mai simtit nimic? A murit tot ce aveam pentru el in sufletul meu. A ramas doar tatal lui Cristi. Si asta cam rar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Multumesc pentru urare, Ril!
Zeppelina, lasa-l sa plece, nu ai decat de castigat! Ca fapt divers, noi ne-am despartit de 8 martie .

http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ril,multumim! Esti dragut!
Zepellina.....nu te supara pe mine,dar cred ca e o lalaiala inutila toata povestea asta.Te torturezi singura si nu inteleg de ce...te mai torturezi o data si povestindu-ne noua aici.
Eu zic sa incerci sa tragi linie,dar o linie groasa si cit mai dreapta posibil.Si sa privesti inainte.Altfel......tot asa va fi.
Ia taurul de coarne si fa tot ce trebuie pt.ca povestea asta sa se termine,mergi si intenteaza actiunea de divort si da-i bice.
Asta......evident.....numai daca vrei cu adevarat.

In alta ordine de idei,eu zic ca primavara se incapatineaza sa vina...Nu mi-as fi imaginat ca dupa viscolul si ninsoarea de aseara poate fi azi atit de insorit si cald.Numai daca nu ar fi batut vintul asta nemernic care parca vrea sa ne muste din bucurie....

Bagheera face nopti albe cu bebe,are colici flacaul,dar sint bine amandoi,spera sa ajunga acasa maine,ca noi tot n-am ajuns la ea....

Pup toate doamnele si evident pe Ril...

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by cati 73

In alta ordine de idei, ma gandesc la cineva. Mult de tot!!!Si...cred ca o sa am o intalnire in weekend!!!va pup!




Iuliaaa, facem un biznis? As vrea sa te angajez spion. Sa stiu ce face cati la intalnire. Vreau si "dovada".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Ok, Ril, facem. Cat dai?

Dar remarci ca de cand "se gandeste..." ea la cineva nu prea mai trece pe la noi ?
Te-a uitat, mai Ril...si tu tot mai suspini dupa ea...

Eu zic sa te re-orientezi. Cine vrei sa te consoleze? Ca e pe-alese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Auzi Ril? Da' noi ce avem nenicule? Ai facut o pasiune atit de "nimicitoare" pt.Cati?
Eu,una,sint colea,linga tine,la doi pasi.....
Ia.....poate te reorientezi...
O zi buna tuturor!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Fetelor, fetelor, sa-l fereasca Dumnezeu pe cel care-l gandesc eu!Ca simt in mine atata iubire, ca as putea sa-l sufoc. Trebuie sa ma controlez, sa-mi disciplinez mintea si emotiile... Am stat 3 ani intr-o casnicie complet aiurea, in care n-am simtit nimic, am fost un om ...mort.
Iulia, e complicat, complicat, complicat.Si nu e tocmai omul potrivit de care sa ma indragostesc.De asta lupt cu mine insami acum.Nici nu pot povesti prea mult. Astept sa se mai lamureasca lucrurile...
Oricum, nu va uit, ieri am fost intr-o comisie de examinare si n-am reusit sa mai scriu...
Rilbuc e un rasfatat! Bine ca numai pe net. Ca i s-ar fi urcat la cap , daca ne-ar fi avut si in realitate!!!
Va pup pe toate, iar Zepellina sa-i dea shut mai repede ...sotului!
Pe Ril, il pup de asemeni.Auzi, indiscretul, sa afle el cine si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Cati,pai daca nu e omul potrivit nu-ti ramane dec it sa incerci sa-ti controlezi sentimentele un pic si sa....astepti evolutia lucrurilor.
Eu iti tin pumnii si iti doresc succes!
Moamaaaaaa........si n-am rochie de nunta,ce ma fac?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput