Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna fetelor!

Scuzati absenta, dar au inceput zilele infernale la munca si serile pline acasa.

Multumim pt. laude ref. la desene.

Roxana, nici nu stiam ca azi incep meciurile . Din pacate, primul set l-am pierdut. Tinem pumnii mai departe.

Despre Internet prin cablu: nu e! La noi nu e nici Romtelecom! Avem cablu de la Astral, dar nu e cu fibra optica, asa ca toate cererile nostre au primit raspunsul: peste vreo 6 luni (aste de vreo 2 ani ). Avem Internet wireless de la zapp. Intr-un timp am intrat pe Connex, apoi zapp, dar era f. costisitor si mergea extrem de prost (abia aveam semnal). De ceva timp a extins zapp-ul nu stiu ce tip de "retea" si merge si la noi mult mai bine si e abonamentul mai convenabil (dar tot mare comparativ cu cel prin cablu). Mada, ma intereseaza si pe mine problema. Despre ce e vorba? Eventual trimite-mi pm ca sa nu faci reclama.

Tania, pupici "scolaritei" Bibi! Scuze, pt. scurta discutie pe messenger (si cu intreruperi). Nu prea reusesc sa vorbesc de la birou.


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.
roxa,super pozele.deci te-ai descurca cu doi nu?
fetelor, chiar ca aveti o mare problema cu netul.eu va doresc sa gasiti solutia cea mai buna si mai ieftina.
noi tot asa matinali, dar nu inteleg de ce incepe sa planga peste noapte de pe la vreo 4-5 pana se trezeste.o fi de la dinti?
fetelor, vroiam sa va intreb:razvan merge bine in picioare, dar mai are momente cand e cam bembeluc si isi pierde echilibrul.are 1 an si 3 luni.trebuie sa-mi fac probleme?cam am constiinta incarcata.ca inca nu merge bine bine bine.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'Neata!
Si noi pe aici dupa cateva zile de nescris dar la zi cu cititul . Felicitari pt d-nele cu inclinatii artistice, eu ma alatur Roxanei, la antitalent la desen. Cel mai mult imi place cand ma pune Alex sa-i desenez, mai bine fac alta treaba .
Vad ca aveti ganduri de distractii, va doresc sa va distrati bine cand va vet intalni, la mine in ultimul timp s-au cam aglomerat toate .
Alex este putin sfornaita, i-am dat niste eferalgan si este ok, bine ca nu face febra.
Tania felicitari, ai domnisoare de acum. Nu te necaji, scapati voi si de pampers de la noi.
Roxana cum este casa cu doi bb?
We placut tuturor!

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Da-ti-mi si mie un sfat...
Sunt asa stresata ca am bagaje de facut, si pana acum nu am impachetat mai nimic...
De 2 zile incerc sa ma apuc de o lista..si nimic...
Bine ca am golit casa...ca in rest...


Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Cornelia, stai ca ma informez mai amanuntit si va anunt...

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004
POZELE NOASTRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mada astept cu sufletul la gura.

alex e maraita.cred ca ii ies alti dinti.
sanzi - sfat legat de bagaje?
eu sunt experta ca m-am mutat de multe ori.cel mai bine e in cutii de carton luate dupa la magazine si lipt pe ele etichete sau scris cu markerul ce ai inauntru (in caz de urgenta sa stii unde sa cauti).

daca e vorba de bagajul pe care vrei sa il iei cu tine - eu fac bagajul de trei ori.
prima data bag tot ce ash vrea si mi-ar placea mie sa iau.
apoi desfac si incep sa selectez si sa scot lucruri si obiecte de care ma pot dispensa ca le gasesc si acolo unde ma duc.
si a 3a oara desfac si mai dau jos acele chestii care chiar nu am nevoie si le iau din sentimentalism si in ideea ca las ca o data si odata tot imi vor trebui.

deci...deci cu ce sa te ajutam?

adriana tu zici de razvan, dar lasa ca am vazut eu fetita la 11 luni care statea si mergea in picioare de ziceai ca o face de ani de zile.sa vezi atunci ce probleme mi-am facut eu.

pupici

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

va salut si eu si va doresc un weekend placut!

roxana frumosi copii si cuminti foc
noi cred ca sarim peste somnul de pranz si iesim la plimbare.


Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Un we placut si multila toti copilasii.
Ma tot intreaba fratii Andrei :cand te mai intalnesti cu gasca ta de mamici, tatici si copii?Pe noi nu ne mai iei?Ai fost fara noi?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

tatiana care va sa zica ma lasi pe mine sa deschid drumul cu internetul acolo.
ma fac provider
fetele din domeniu sanitar iti vor raspunde mai cu amanunte, eu ce stiu e ca postliceala sanitara nu mai este.acum sunt colegii in cadrul facultatii de medicina.cel putin asha stiam eu.

eu am fost in seara asta la intalnirea cu fosti colegii de ai mei.super fain a fost.si super fain si localul.un local turcesc de pe langa autogara de la gara.

pupici si somn usor

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Buna!
Tatiana,postliceala s-a desfiintat! Exista colegiu la fac de medicina-3 ani,e ca la facultate cu sesiune si examene;cursurile se fac cu profesori si asistenti universitari de la medicina!

O duminica frumoasa va doresc! As vrea si eu sa vin la intalnire!

Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput