Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jone spune:

ehe!nu s-a trezit nimeni?
unde umblati?la plaja?
pupici

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

JONE, N-AM INTELES, DE CE SA NU TE BAT? CE AI FACUT? CA EU NU M-AM PRINS...

In privinta netului wireless se pare ca nu e chiar asa roz, ca mi-a explicat tatal meu (lucreaza cu nasii mei) ca ei inca nu au tras link pana in Eforie, dar i-am dat o idee, a zis ca sa vada daca ar putea trage pe turnul de televiziune din Eforie...eu nu ma pricep...sa vedem, il mai intreb, poate face ceva in directia asta si sa fie ei primii cu net wireless in Eforie...
Noi suntem acasa azi, am facut papa bun si asteptam musafiri.
Un week-end placut va dorim!

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004
POZELE NOASTRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Va salutam si noi!!!
Vreu sa cer si eu un ajutor..
Prietenii nostrii care sunt proaspeti parinti, au o pb...au descoperit ca fetita lor de 6 zile are 6 degete la mana dreapta...
Problema este ca nimeni in spital nu a vazut (nici mamica) si biletul de externare e trecut normal.
Abia azi, cand i-am ajutat sa ii faca baita, am observat, si au ramas saracii socati...
Mamica este terminata...si nu stiu cum sa ii ajut...ce trebuie sa faca in continuare? Cum e posibil sa nu vi vazut pediatrul din spital????
Nici certificatul de nastere inca nu l-au scos (sunt tineri si fara experienta) si pediatra nu vrea sa vina pana nu au CNP-ul...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mada era vorba ca facusem aiurea propozitiile.dar pana sa apuc sa scriu ce si cum alexx a umblat printre taste si s-a trimis mesajul.
si despre net...poate o punem de un mica afacere acolo.
pupici.

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna seara fetelor!
Tatiana, eu stiu ca exista totusi o postliceala sanitara, dar nu stiu mai multe amanunte.Eu am o prietena care este profa acolo, de asta sint sigura ca exista, dar nu as vrea sa ma contrazic nici cu fetele.Daca vrei aflu mai multe amanunte si-ti spun.
Pupici tuturor!
Ghiulten si Ayla (15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna!

Sanzi, e normal ca mamica sa fie ingrijorata, dar din cate stiu eu, al 6-lea deget se opereaza. Multa sanatate fetitei!



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Salutare fetelor!

Noi am fost azi la plimbare cu inca un bb si mergeau tatii asa de mandrii cu copiii in marsupiu...incat i-a intrebat cineva cum ii duceau daca aveau gemeni?

TATIANA,as fi incantata.Voi unde iesiti? Noi-in parcul de la liceul 4,de obicei.Ti-am pus adresa in messenger.

SANZI,il recomand prietenilor tai pe dr.Tica (chirurg pediatru).Nu este o urgenta,dupa ce se inscriu la medicul pediatru sa le dea trimitere pt dr.Tica si-l gasesc in policlinica in fiecare miercuri intre orele 10-12.

Matei a fost asa de agitat azi si eu m-am gandit la toate mai putin la faptul ca-i este foame si nu mai curge lapte din san asa ca i-am bagat un bibe de lapte praf.De fapt eu am inceput o dieta pe care am si stopat-o de azi ca sa revina productia.

Va doresc o saptamana placuta!



Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.noi tot asa matinali.sambata nu a dormit deloc razvan.a plans toata noaptea.aseara a dormit mai bine.banuiesc ca dintii au fost cauza.sunt cam cheaunita.ieri am fost sa vedem si noi un bebe de 2 saptamani si mamica(buna prietena de-a mea) m-a pus sa-i pun caciulita.fetelor, mi-a fost asa frica, mi-am pierdut antrenamentul.mi-era frica sa n-o sparg.e o frumusete de fata si ne dam bine poate o luam de nevasta pentru razvan, asa ca o cresc de mica sa stiu ce am la usa.am glumit.
sanzi, imi pare rau sa aud pentru prietenii tai, dar cred ca se poate rezolva.
si eu stiam ca mai e o scoala de asistente, dar nu stiu amanunte.
va pup pe toate.ma duc sa strang prin casa ca e ca la porci.o zi minunata tuturor.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
....ne-am trezit si noi... dupa o noapte de chitzaiala... (Sebi a dormit cu noi, ca ne-am trezit cu infractoru' peste noi, pe la ora 1,30.... si l-am primit bucurosi... in "patul familial"..... cum am mai citit pe aici...)
Suntem bine, ieri chiar am iesit afara si am alergat niste matze... Mai nou, ne ies niste masele...

Sinzi, este socant sa vezi asa ceva la copilasul tau, care sperai sa fie perfect! Mie mi se pare strigator la cer faptul ca nu au observat acest "mic amanunt" inca de la maternitate. Nu pot sa inteleg cum naiba??! Ca daca n-ar fi observat "moasa", cum sa nu observe neonatologul care a venit in vizita in fiecare zi, cat au stat la spital!? Desigur ca al 6lea degetel se opereaza... Dar unde si cand... ?! Posteaza si tu subiectul la generale.... Eu tot sper sa fie o gluma!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza dragelor
Sanzi degetul 6 se opereaza fara probleme. ideea e ca doctorii sunt complet tampiti daca nu au observat asta iar parintii ar fi bine sa nu o lase asa!!!! sunt de acord cu Irina, Tica e ok si trebuie mers la el.
fug la treaba ca dupa cele 2 zile libere s-au cam adunat problemele.....va urez o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput