Constanta la apel! (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jone spune:

tatiana sper sa fac intr-un fel cu nternetul asta ca fara e tare greu.
cred ca ar trebui sa suni si tu si la rds si la astral ca sa vada ca lumea vrea in eforie.
apoi rugam fetele sa mai sune si ele si tot asha.
in ef. nord este astral deci mult nu ar mai fi.

acum citesc despre romtelecom cu adsl.e cam scump

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

mai bine faceti o retea fetelor in eforie si gata problema

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mi-au propus cei dela astral sa imi puna prin radio dar era 100 si ceva de euro.
in prima instanta la tatiana m-am gandit ca ar fi mers impartit si dat si la altii ori tatiana dupa cate am tinut euminte e mai departe de unde voi sta eu.

cornelia tu ai internet acasa?

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Fetelor, dar internet d-ala fara cablu nu merge?...fac reclama...va trimit eu la sursa...nasul meu este provider wireless pe Constanta.

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004
POZELE NOASTRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna seara fetelor! Da, as vrea si eu la intilneala, Mada, dar sa ne hotarim exact cind, ca sa nu imi fac program.Si de hotarit unde, mai vedem noi, ca am senzatia ca am ramas toate in urma cu ce se mai poarta in materii de locatii, in orasul asta.Acum depinde si ce vrem Ca daca vram sa stam linistite de vorba, bineinteles despre copiii care i-am lasat acasa, probabil ca trebuie sa ne orientam spre un restaurant sau un club mai linistit. Daca nu, nu stiu...Eu sincera nu prea mai sint adepta discotecilor, ma deranjeaza teribil muzica data foarte tare. Dar acum depinde, bineinteles , ce vreti si voi.
Jone , vad ca te agiti mama cu internetul asta.Sper sa rezolvi cumva, ca la partea asta nu ma pricep si n-am relatii.
Pupici tuturor!
Ghiulten si Ayla(15.01.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sara buna dragelor
scuze de absentele intr-adevar nemotivate, am avut musafiri. distractie majora cu 2 pitici de aceeasi varsta care fac crize cand pe rand, cand toti odata. antrenament la fix ptr al doilea copil. iata pozele pentru exemplificare: http://community.webshots.com/album/547419394QtarTP
Ghiulten imi pare rau de scapare, stiu precis ca ai fost in lista!probabil ca s-a pierdut la un moment dat. acum doar Tania te poate trece ptr ca eu nu sunt moderator la sectiunea asta a forumului.
va pup, ma duc la meci! hai Romaniaaaaaaa

gata, scuze, am pus o tampenie de cod!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

eh! eu acum cred ca sunt exemplu ptr "chelului tichie de margaritar ii trebuie"
geamuri nu sunt, tencuita casa nu este.daca tot am sanse sa stau cu cortul in casa macar internet sa am

pupici


ps:mada nu ma bate ca am am amestecat nj

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine dimineata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Roxa, sa intelegem ca esti in concediu?
Ghiulten, pai sa vedem ce mai zic fetele, vad ca azi suntem doar vreo 4-5 pe aici!

de la Mada si minunea Sofia Maria, 12.08.2004
POZELE NOASTRE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa nu se vad pozele!!!!
Si noi suntem cu musafiri incontinu...ce e mai distractiv ca nu mai am nici pahare nici farfuri!!! hihi...bem din sticla mancam din castronelele lui david sau cratiti1!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Sanzi mistoooo!
Mada nu-s in conced, am avut 2 zile amarate. da buuuneee si alea!

Mergi la inceput