Oligospermie (18) - putini, da' (ne)buni !

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

nounou

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

Princessica, FELICITARI!!! Iata ca bebelusul tau va fi tot balanta, ca si tine! Ma bucur mult pt reusita ta si sper sa auzim numai de bine! Pt tratamentul sotului tau, el a facut ceva analize hormonale?

Ia spune, Peterpane, cum e cu principiul respingerii? M-ai facut curioasa (desi cred ca am aplicat si eu principiul asta candva)...

OANA, ai reusit sa semnezi actele alea? Hai ca te-au tinut cam mult ocupata si avem nevoie de o fiola de buna-dispozitie pe aici!

Teo, hai ca mai e putin pana la proba 'de foc'! Tin pumnii si sunt aici, aproape de tot, cat de curand iti voi cere sfaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Printesica sa fie intr-un ceas bun!!!!!!!
Ete dom'le ca se poa' si-n conditii de austeritate maxissima de !
Eu la prima inseminare am ras de scorul de 10 milioane de , dar practica dovedeste ca nu cei cu conturi mari de au parte de fericire pe lumea asta, ca doar un loz norocos schimba viata omului...........
Eu asa incantata am fost ca luna asta am trimis pe front 32 milioane + 28 milioane , deci 2 armate gigant pentru un fost oligospermist, dar se pare ca nici nu era nevoie de toti. Parca vad ca au esuat lamentabil, ca n-au stiut pe cine sa lase drept lider!
Natashica am dat gata actele , dar am dat peste alta provocare: renovarea casei. Asta imi va umple timpul cam 2 anisori de acum incolo........
Interesant e ca desi stau de 5 ani in apartamentul asta, de-abia azi am aruncat la cos un munte de obiecte care apartineau proprietarei si de care nu m-am atins, ca ma gandeam ca vine femeia si le cere ca noi.
Casa e aceeasi, dar unghiul din care o vaz e intr-o schimbare..........
Daca se doreste, face fata de garda, ca-n zilele bune!
CARMECITOOOOO, CARMENICOOOO.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

Princess!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

Uite ca mai apare lumea pe la subiectul prafuit... cate o graviduta ne mai scoate din lancezeala care ne-a cuprins!
OANA, sa fie intr-un ceas bun achizitia casei, s-o stapaniti sanatosi si s-o umpleti de copii! O-ho-ho ce aramata ati avut luna asta, super! Sansele cresc si imi creste si mie speranta, caci suntem in plin tratament, alopat de asta data, ca nu ne mai incurcam cu homeopate (timpul ne cam strange cu usa)!

Nasucul meu imi spune ca cineva ne mai pregateste o veste pe aici ... si cred ca nu stie cum s-o spuna... ia sa vedem, am dreptate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

oana felicitari pentru casa sa o stapaniti sanatosi si sa o umpleti de bb-eiiii
nu ne spui nimic? in ce zi?

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Carmecitoooo trimite Domnia Ta un mesaj gol si face dna doftor o compunere pe cinste.........
Uite si Natashica asteapta acelasi semn........
Lianoooo multumescu-ti!
Cat despre zi, mi-s in faimoasa zi 10 de la ovulatie si mai am de asteptat pana la fatidica zi 16, care pica fix joia viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

oana atunci joi sa fie

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha71 spune:

Gand la gand, OANA! Si eu tot pe Carmencita o asteptam cu vestea! Dar n-ar fi rau daca ar veni si un domn sa ne spuna ca e gravid (ce, nu ati auzit de viitori tatici care 'imprumuta' din simptomele soatelor?!). Si stiti ceva? prevad eu ca rand pe rand vom veni toti sa spunem vestile!
OANA, cursa continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


in cursa????/ si io ..si io


un gravi????
mai stiiiii??????o fi si nu vrea sa apara
"Nimic nu'i imposibil"

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput