Oligospermie (18) - putini, da' (ne)buni !

Oligospermie (18) - putini, da' (ne)buni ! | Autor: Tabitha

Link direct la acest mesaj

Lume, lume. Cica anul asta nimeni nu are nevoie sa fie suparat, deprimat sau trist. Anul 2006 va fi unul super, cand vom reusi sa trecem peste toate procentele mici de reusita si vom demonstra doctorilor ca viata bate statisticile. Corect?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Corect
bravos moldoveancooooooo

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

dupa cum vezi io sunt si prima si a doua si a treia asa ca de nu sparg gheatza luna asta mai am cateva luni bune la dispozitie

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

moldoveancooooooo vorbesc singura????????fugisiiiii???????

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cicicuta spune:

Buna gagicutelor!
da, mai avem "doar" vreo 11 luni si cava de zile asa ca in una din ele rasare soarele si pe strada noastra , asa ca precum a spus Tabitha, nici una nu avem voie sa fim suparate si cu atat mai mult sa ne pierdem speranta ca vom avea cat mai curand
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cicicuta spune:

Buna gagicutelor!
Ca bine zice tabitha,anul asta nu avem voie sa fim suparate si deprimante fiindca sunt convinsa ca va apare si soarele pe strada noastra cat mai curand. Multisi tin pumnii la toate sa reuseasca cat mai repede ramana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cicicuta spune:

hai ca a luat-o razna net-ul meu. La primul mesaj mi-a dat eroare si cica nu s-a trimis si iacata ca este...imi vine sa-l

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Buna fetelor!
Sa dea Dumnezeu sa fie asa cum ziceti voi!!!Sa ni se indeplineasca dorinta si sa avem cat mai multi
Va
ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titelu spune:

Franti de oboseala va dorim ca in Noul An sa vi-i se implineasca toturor marea dorinta.
Titelu(mahmur)+ Melania + samburicul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Iarta-ma, olteanco, nu da tare, ca am fugit aseara.
Nu a fost cu voie, dar sotiorul meu a vrut sa faca un joc scurt la calculator si i-am dat voie, ca asa-s eu, buna tare... Am vazut ca ai fost prima, si a doua si a treia. Sa inteleg ca faci tripleti?

Titelu: iti doresc sa-ti revii cat mai repede din mahmureala, ca este de treaba.

adela: iti multumim tare de tot pentru urare si ti-o intoarcem

cicicuta: lasa, fato, nu te supara. Mai bine 2 mese decat niciuna , prin extrapolare mai bine 2 mesaje decat niciunul. Vezi ca ai posibilitatea sa modifici sau sa stergi un mesaj, daca nu-ti convine ce ai scris, daca ai tastat gresit sau daca ai postat de 2 ori.

Haideti, ce conteaza un diagnostic, noi stim ca o putem face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dragelor si dragilor,

Am intrat sa va salutam si sa va spunem ca va tinem pumnii.

Noi suntem bine, am vazut bb-ul la eco, are 2 mm. Probleme nu avem momental, nici greturi si nici foameeeeee mare.

Vreau sa va spun ca odata cu mine la dr a fost o doamna care zicea ca are o prietena al carei sot are azoospermie si acum e gravidutza in 2 luni. Nu am intrebat mai multe ca mi-a fost jena, dar se poate, asa ca dati-i bataie.

Maine e Sf Ioan si va doresc tuturor celor ce poarta acest nume . Si al meu sot e Ioan asa ca ne sarbatorim cu o groaza de prieteni.

Titelu, zice ca mierea e buna la mahmureala.

Mergi la inceput