Fond de ten fff bun!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Annie80 fond de ten liquid to powder mi-am luat acum vreo 2 zile...Maybelline wonder finish ii zice...si scrie si pe sticla ca e liquid to powder foundation. E ok, acoperire medie, se intinde ff bine pt ca e lichid. Mai am un fond de ten de la Rimmel...Recover anti fatigue ii zice...acoperire mai buna..dar il pun numai seara ca are particule stralucitoare. Aaaaa...si cel de la Maybelline are si SPF 15.

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Mie mia spus un dr. ca SPF 15 nu ar fi suficient pt protectie, dar majoritatea cremelor si Fondurilor (dace e cuvant?) de ten se limiteaza numai la 15

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Pt a spori protectia solara io mai amestec crema de fata cu putina crema pt plaja cu spf 30 banana boat...

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

quote:
Originally posted by pearl84

Pt a spori protectia solara io mai amestec crema de fata cu putina crema pt plaja cu spf 30 banana boat...

Pearl



de unde de unde? ca suna tare yummy?

Scuze de offtopic. pearl84 activeazati Pm-ul si vezi ca ai un mail

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Cum activez pm-ul...? Crema banana boat o iau de la carrefour...da' tre s-o pandesti...ca navalesc turistii pe ea
Ps. mail vazut/citit/raspuns


Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

quote:
Originally posted by amoodia

nu a venit pachetul inca, si abia acum citesc si eu ce au scris ceilalti care au cumparat de la el si e posibil sa astept vreo 2 luni.



Amoodia...au trecut doua luni! Eu astept cu interes!

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

mi-=am luat acum miracle touch de la Max factor...mie imi place f mult, acopera super, am nimerit exact culoarea tenului meu, are si buretel de aplicat ceea ce sporeste rezultatele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giaserbu spune:

Buna ziua ,fetelor!Am si eu nevoie de un sfat...As vrea sa-mi achizitionez un produs de la Avene,dar nu stiu exact care este...Mai exact,mi s-a recomandat de catre un medic dermatolog o pudra fond de ten compacta de la Avene,nuanta sable si nu stiu daca acest produs este "couvrance crema compacta"...Pana la urma cred ca o sa cer parerea dermatologului,pentru a ma lamuri,dar pana una alta,vroiam sa aflu si parerile voastre...daca ati folosit,cum este,cum se intinde,cat rezista...Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Cine mai are nevoie de fond de ten cind exista pudra minerala de la ID bareMinerals.
E minunata pur si simplu.
Eu foloseseam mult fond de ten inainte si eram mereu in cautarea fondului perfect.
Asta pina am descoperit pudra de care ziceam
E fantastica, are o putere de acoperiere remarcabila, nu incarca tenul, tenul arata fresh.
E mai scumpica, dar face toiti banii.
De felul meu, eu am o mare obsesie pt ten, treb sa arate mereu bine.
Am incercat fond de ten de la cel mai ieftin pina la cel mai scump,insa nici unul nu se compara cu pudra respectiva.

O mai foloseste cineva? E tot la fel de multumit ca si mine???

Ile, mami de Vivian (07.03.2006)


http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ile77

Cine mai are nevoie de fond de ten cind exista pudra minerala de la ID bareMinerals.
E minunata pur si simplu.
Eu foloseseam mult fond de ten inainte si eram mereu in cautarea fondului perfect.
Asta pina am descoperit pudra de care ziceam
E fantastica, are o putere de acoperiere remarcabila, nu incarca tenul, tenul arata fresh.
E mai scumpica, dar face toiti banii.
De felul meu, eu am o mare obsesie pt ten, treb sa arate mereu bine.
Am incercat fond de ten de la cel mai ieftin pina la cel mai scump,insa nici unul nu se compara cu pudra respectiva.

O mai foloseste cineva? E tot la fel de multumit ca si mine???

Ile, mami de Vivian (07.03.2006)


http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR



Suna bine.
De unde ai cumparat sau unde se gaseste???


Mergi la inceput