Comentarii despre restaurante (3)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

BUNA FETELOR!...am si eu o intrebare: a facut cineva nunta la RESTAURANTUL HANUL TARGOVETILOR? As dori sa imi spuna impresii si niste poze daca se poate.Va multumesc anticipat , casa de piatra si nunti de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagauta spune:

Sora mea a facut nunta in vara la Hanul Targovetilor.
Nu pot sa spun decat ca a fost super fain. De la primire pana la plecare.
Frumos restaurantul,buna servirea, numai cuvinte de lauda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana80 spune:

Buna!

As vrea sa stiu ce parere aveti de resturantul yesterday din parcul titan (langa biserica din lemn). Am vrea sa facem nunta acolo si vroiam sa aflu ma multe pareri din partea cunoscatorilor

Mersi mult de tot!


oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Despre Yesterday eu unul am o parere... foarte proasta. Daca nu gasesti ce am scris deja despre acest restaurant, intreaba pe PM si iti dau detalii. Ca o concluzie este de evitat, toate nuntile la care am fost acolo au iesit prost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niccostea spune:

Despre Restaurantul "Favorit" din Dr. Taberei stie cineva ceva? Ati fost la vreo nunta/ botez acolo? Cum e servirea? Mancarea? au probleme cu ventilatia?
Noua ne-a placut (nu 100%, dar...), insa am cateva mici retineri. Poate ca cineva care a facut nunta acolo sau macar a trecut pe acolo mi le poate spulbera... PLS!!!


Optimistul e mai aproape de Adevar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

Buna dragilor....

N-am mai scris de multisor dar beblusha mea imi ocupa foarte mult timp, mai sunt si cu serviciul... cam greu dar rezistam, ce sa facem?!??!

Am nevoie de un sfat pentru o verisoara a mea care vrea sa faca nunta la anul.

Un restaurant in sect. 2 sau 3 fara prea multe pretentii, dar sa fie dragutz si curat si unde tacamul sa fie ieftin si sa te lase sa aduci cate ceva de acasa (bautura, fructe, sucuri, etc.)
Ea nu prea are posibilitati dar isi doreste tare mult sa faca nunta anul viitor si uraste ideea de cort sau cantina...

Hai va rog... ma ajutati?

Va pup pe toti,

Dilaural



Dilaural cu Andreea Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_da spune:

quote:
Originally posted by dilaural

Buna dragilor....

N-am mai scris de multisor dar beblusha mea imi ocupa foarte mult timp, mai sunt si cu serviciul... cam greu dar rezistam, ce sa facem?!??!

Am nevoie de un sfat pentru o verisoara a mea care vrea sa faca nunta la anul.

Un restaurant in sect. 2 sau 3 fara prea multe pretentii, dar sa fie dragutz si curat si unde tacamul sa fie ieftin si sa te lase sa aduci cate ceva de acasa (bautura, fructe, sucuri, etc.)
Ea nu prea are posibilitati dar isi doreste tare mult sa faca nunta anul viitor si uraste ideea de cort sau cantina...

Hai va rog... ma ajutati?

Va pup pe toti,

Dilaural



Dilaural cu Andreea Eliza



Buna Dilaural!

Daca verisoara ta nu a gasit intre timp poate sa mearga sa vada si restaurantul Planet( pe Matasari langa Pro TV) nude fac eu nunta peste o luna. Merge, vede, vorbeste cu cei de-acolo si poate ii place. Noi ne-aducem bautura, fructele, tortul.

Ar mai fi restaurantul Ettiquette langa Hala Traian. Si acolo e super, dar rezervarile se fac cu un an inainte.

Multa bafta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Eu am facut nunta la Hotel Sky Gate( acum Golden Tulip) vis-a-vis de aeroportul Otopeni si vreau sa va spun ca a fost super si locatia si mancarea si fara sa fim prea tare jecmaniti. Daca vreti detalii va dau cu cea mai mare placere

Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Cea mai prosta parere posibila despre resturantul "Escape" din Iasi. Am scris despre el la Miresele din Iasi. Trebuie evitata locatia ca sa nu aveti parte de faze penibile pe care nu si le doreste nimeni, nici in viata de zi cu zi, si mai ales la nunta!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

De Casa Doina stiti ceva? Eu am fost la 2 botezuri si mi-a placut, dar ma intereseaza cam cat de mari ar fi costurile.

Mergi la inceput