Bazar pt ALEX (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Licitez :
132. Costum 18 luni asa arata rochita cu bluza Bluza(dintr-un fel de monton), rochita fara maneci si geaca cu gluga din fas gros roz inchis cu roz deschis pt toamna iarna f elegant.(loreema24) - 30RON

Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Mai am de pus la bazar o coronitza de mireasa.E nefolosita ca eu am cumparat ca disperata 3!!!A fost 40RON,o dau cu 20RON.Trimit imediat si poza.

Licitez pt poz 109-pantaloni din lana pt baietzel.

Ana_a,daca e sa castig eu licitatzia,ar fi o idee sa luam legatura cu Emma27 care e tot din Bistrita si are sa-mi trimita niste produse castigate la bazar.Poate faceti un singur pachet,sa nu platim aiurea taxe postale.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Jasmine licitezi pt 109 dar cu ce pret??? Cat dai pe ei???

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

M-am zaharisit....

Licitez pt poz. 109 - 5RON



Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Gata, am pus si licitatia ta.

Tomecica se pare ca va fi al tau carutu Brevi.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Mihaela, pantalonii de fas de iarna, ai vrea salopeta sau chiar si simpli?Am o pereche portocalii dar nu sunt salopeta, sunt simpli.


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ana, nu tin neaparat sa fie salopeta...sunt ok si pantaloni normali doar sa fie buni ca lungime si sa fie mai grosuti, de zapada.

Tomecica, multumesc de raspuns. In pricipiu ca masura i-ar veni Alexiei. O sa astept totusi pana sambata sa vad si poza, cum arata.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am scos din lista toate produsele achitate in cont si ajunse deja la destinatie.

Le am salvate in calc daca vrea cineva sa le vada.

Loreema24

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Multumesc mult pentru carut. Azi am fost la piata cu ea in brate si m-a rupt. Chiar ma bucur pt carut , si cum fac acum sa va dau banii si sa pot intra in posesia carutului cit mai repede????

si acum sa adaug la lista :

1-botosei din bbc antiderapanti-albi cu rosu -9-12 luni--2 ron
2-caciulita pna , [groasa] galbena=3-6 luni--2 ron
3-caciulita bbc [dolli]-gri cu negru -3-6 luni--2 ron
4-fes bbc subtire -alb cu margine dungata -o-3 luni--1 ron
5-fes bbc , in dungi bleu-alb-o-3 luni--1 ron
6-fes roz [catifea] -0-3 luni--1 ron
7-fes bbc in dungi gri-bleu-negru_[baby-baby]-0-6 luni--2 ron
8-caciulita cu urechiuse lungi de iepuras-bbc-6-9 luni[bleu]--1 ron
9-sapca din bbc cu ochisori si urechiuse de ursuleti , se leaga ca o bandana , culoarea blugului , -3-6 luni--3 ron
10-rochita bbc, galbena cu imprimeuri mici rosii , cu nasturei in fata , 6-9 luni--2,5 ron
11-pantalonasi gri bbc , de la firma h&m , nr 68 , de stat prin casa --1,5 ron
12-salopeta [pantalon scurt] neagra cu imprimeu alb pe picior , pt 6-12 luni--7 ron
13-salopeta pantalon lung , bbc , materialul imprimat gen steagul Americii , 3-9 luni--7 ron
14-salopeta bbc , de blug roz , 6-12 luni--5 ron
15-pantaloni raiat , negri cu imprimeu brodat cu ursuleti , [sunt noi] , 6-9 luni--8 ron
16-pantaloni gri [de casa], bbc , 3-6 luni--1 ron
17-salopeta bbc [pt dormit]cu ciorapel , maro, pt 6-12 luni --1,5 ron
18-pantalonasi de trening bbc,vernil,0-4 luni--1 ron
19-pantalonasi bbc cu ciorapel-5-8 luni--1,5 ron
20-trening 6-9 luni , roz cu alb , bluza are gluga si fermoar , e din bbc--9 ron
21-trening pna , pantalon rosu bluza albastra cu dungulite rosii , 9-18 luni --7 ron
22-pulover gri [ disney-h&m] cu nasturei la git -6-10 luni --7 ron
23-compleu bbc [de casa] ,rosu cu imprimeuri cu animalute , [este pt fetite]-9-18 luni--5 ron
24-salopetica de blugi , in mai multe culori , cu mineca si pantaloni lungi , 5-10 luni , cu capse intre picioare --12 ron
25-salopetica marinar -0-3 luni , de vara --2 ron
26-salopeta bbc roz,6-9 luni,cu nasturei --4 ron
27-jacheta cu gluga , bbc, captusita , cu nasturi , cu imprimeuri pe fond albastru-0-6 luni-4 ron
28-jacheta roz de bbc , cu nasturei ,3-6 luni --3 ron
29-jacheta roz , bbc , cu broderie , 3-6 luni--3 ron
30-jacheta barby ,roz cu crem ,crosetata dar nu de mana, cu nasturei-3-9 luni--10 ron
31-bluzita pt fetite , lila , catifea -3-6 luni--3 ron
32-bluzita alba bbc , 3-6 luni ,flausata--2 ron
33=bluzita bbc ,pt casa,2-6 luni , cu imprimeu ursulet--1 ron
34-body,bbc,alb cu ursuleti mici , 3-6 luni--2 ron
35-tricou alb, bbc , cu guleras dantela bbc , 3-6 luni--2 ron
36-tricou cu buline colorate , 6-12 luni--2 ron
37-tricou cu dungi portocali din bbc-0-3 luni,--3 ron
38-ciorapei lungi , bbc , albastri , 3-6 luni --1 ron




luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Loreema, ar fi super super daca mi le-ai putea trimite prin cineva. Si ideal ar fi sa stangi cat mai multe din produse. Nu stiu cum sa fac cu banii. Am fost la doua banci care sunt mai aproape de mine si n-am putut sa depun ca n-am cont. . Si in centru ajung greu, ca n-am cu cine lasa fata. Incerc sa ajung maine. Daca nu, ti-i pun la posta si gata, ce sa fac. Daca se pote da-mi un nr. de tel pe privat.

http://ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput