Bazar pt ALEX (3)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

As licita pentru numarul 38, dar nu stiu daca sunt shosete sau dress-uri (cu chilot) Daca e a doua varianta treceti-ma cu 2 ron.
Si 9-sapca din bbc cu ochisori si urechiuse de ursuleti , se leaga ca o bandana , culoarea blugului , -3-6 luni--3 ron

http://ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Licitez pentru 132. Costum rochita cu bluza Bluza(dintr-un fel de monton), rochita fara maneci si geaca cu gluga din fas gros roz inchis cu roz deschis pt toamna iarna f elegant.(loreema24) - 35 lei


Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Mai ce batalie apriga e pt poz 132!!!

Tomecica,eu stau in Drumul Taberei si carutzul e la mine,poti sa-l iei cand vrei tu.Nu pot sa-ti trimit PM,iti dau nr de telefon pe mail.


Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Tomecica - nu ai poza pentru pozitia 143, licitez 20 ron pentru cizmulite, ca noi avem piciorus subtire !

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

tomecica- astept si eu pozele pentru a licita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Dargele mele am citit www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">aici ca Ana, mamica lui Alex ar avea de achitat 110$ pt testele de glicemie ce le-a primit din SUA.
Sunteti de acord sa achitam noi aceasta suma de la bazar?


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am primit coletul de la Loreema, multumesc frumos.
Se poate sterge nr. 087.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61690" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by roandre

Dargele mele am citit www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">aici ca Ana, mamica lui Alex ar avea de achitat 110$ pt testele de glicemie ce le-a primit din SUA.
Sunteti de acord sa achitam noi aceasta suma de la bazar?


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.




eu sunt de acord; nu pentru Alex facem ce facem aici? de ce nu?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Pai pt asta tinem bazarul deci e normal sa platim noi cei 110$ pt teste. Daca e cineva impotriva sa zica. Daca nu eu voi vb cu aurelia si voi scoate banii din cont sa ii trimit celei la care trebuie sa ajunga suma.

Aurelia, la cine trebuie sa ajunga banii???? Cui ii trimit???


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sigur ca sunt si eu de acord !!!

Mamica-de-septembrie - sa ma treci la licitatie cu 20 ron pt 143

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput