Bazar pt ALEX (3)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetele care ati casticat licitatiile produselor de la mine, astazi pun coletele, am cam stat prin cabinete medicale si nu am apucat. Mii de scuze. Nu se va mai intampla sper sa intarzii atata cu coletaria, rusine mie

O zi frumoasa, dati de stire cand va ajung !


_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Licitez pentru 132. Costum rochita cu bluza Bluza(dintr-un fel de monton), rochita fara maneci si geaca cu gluga din fas gros roz inchis cu roz deschis pt toamna iarna f elegant.(loreema24) - 20 lei

Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Crisrina, uite aici un "citat" despre cum functioneaza bazarul:

"Deci tu trebuie sa ne spui ce produse ai de oferit la bazar (cu cat mai multe detalii: marime, culoare, dimensiuni, etc), de la ce pret doresti sa inceapa licitatia si sa ne trimiti poze cu produsele respective asta in cazul in care ai (la adresa de e-mail loreema24@yahoo.com sau mandreescum@yahoo.com).
Produsele se vor afisa in listuta de pe prima pagina iar licitatia pt ele incepe cand prima persoana ofera suma de bani ceruta de tine sau mai mult. Daca in decurs de 24 h de la prima licitare nu ofera nimeni mai mult atunci respectivul produs ii este adjudecat persoanei respective. In cazul in care liciteaza altcineva mai mult in cele 24 h atunci se ia in calcul ultima licitare cu pretul cel mai mare pt a se calcula cele 24 h necesare adjudecarii produsului.
Asta este valabil si in cazul in care vrei sa licitezi si tu pt anumite produse de aici.
Dupa ce sunt adjudecate produsele, urmeaza ca acestea sa fie trimise prin posta (pt cei ce nu sunt din Bucuresti) sau sa se faca schimbul in urma stabilirii unei intalniri. Banii se vor vira in contul afisat pe prima pagina de catre cel ce a adjudecat produsul (cumparator) sau daca va este mai usor, i se vor da direct Loreemei.

Pe prima pagina exista si o listuta cu ce produse am dori sa gasim la bazar. Daca cineva ofera unul dintre produsele cerute acolo atunci acel produs nu mai este supus licitatiei de 24 h ci este adjudecat direct (are prioritate cel ce le-a cerut).
"

Tomecica acum trec si licitatia ta pt carut in lista si poate maine il poti lua, astia sunt romanii, ce sa-i faci.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am mai pus la bazar :

134. Pijama de vara roz cu floricele(pantaloni lungi si bluza cu maneca scurta) pt 9-12 luni-(loreema24)- 5 RON

135. Body stil maieu cu fustitza alplicata pt 6-9 luni -(loreema24)- 5 RON

136. Dres cu model cu gaurele alb pt 1 an -(loreema24)- 5 RON

137. Dres cu model cu gaurele roz pal pt 1 an -(loreema24)- 5 RON

138. Pantaloni roz eleganti ci frori brodate pt 1 an -(loreema24)- 8 RON

139. Caciula pt 1 an cu alb si rosu in carouri. -(loreema24)- 5 RON

140. Camasa de raiat alba cu floricele mici roz, vernil si bleopt 12-18 luni-(loreema24)- 10 RON

141. Geaca roz cu vernil cu gluga de primavara toamna exteriorul impermeabil si interiorul bbc pt 18 luni -(loreema24)- 15 RON

142. Pantaloni bb rosii pt 1 an-(loreema24)- 5 RON

LOREEMA 24

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

andradanatalia, am pus coletele ieri; te rog anunta-ma cand le primesti!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Licitez si eu pt:
132. Costum 18 luni asa arata rochita cu bluza Bluza(dintr-un fel de monton), rochita fara maneci si geaca cu gluga din fas gros roz inchis cu roz deschis pt toamna iarna f elegant.(loreema24) - 25RON

140. Camasa de raiat alba cu floricele mici roz, vernil si bleopt 12-18 luni-(loreema24)- 10RON


Ania & Ina (23 oct 2004)
Poze noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Povestea Inei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez si eu pt 136. Dres cu model cu gaurele alb pt 1 an -(loreema24)- 5 RON

Pt ce am vrea sa gasim la bazar adaug si eu: vreau pantaloni de fas, de iarna pt 12-18 luni, manusi bb 15 luni, ghetute/cizme imblanite, culoare negru, alb sau portocalii marimea 19-20.

115. Salopeta groasa, in carouri gri cu rosu, pt 9-18 luni (tomecica) - 6 RON, Tomecica spune-mi din ce material este salopeta si ce lungime au cracii.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Trebuie sa renunt la licitatia pt pozitia 092 (bluza in dungi).Am masurat acum o bluza care-i vine bine si are lungimea 34,maneca 28 si latimea 32.

Tomecica,daca pana in seara asta la ora 22:15 nu ofera nimeni mai mult pt carucior inseamna ca e al tau.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Licitez poz.132. Costum rochita cu bluza Bluza(dintr-un fel de monton), rochita fara maneci si geaca cu gluga din fas gros roz inchis cu roz deschis pt toamna iarna f elegant.(loreema24) - 28 lei


Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

salopeta gri cu rosu este din bbc si sub captuseala are un strat de vatelina. este nr 80. pe interior [intre picioare si pina jos ] are cam 23 cm. dar salopetica este bufanta . simbata pun foto la toate produsele.
-si mai am o pereche de cizmulite -din piele , albe , cu blanita sus , nu prea inalte [ gen ghetute dar foarte elegante ]si se inchid cu fermoar pe interiorul piciorului. sunt nr 20 dar pt o fetita cu laba piciorului subtirica.
alexia poarta 19 dar nu-i vin pt ca are piciorusul butucel.
nu sunt pt zapada. au talpa subtirica.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput