Craciun pentru batrini

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Ajutam si noi. Contribuim cu 100RON. Sa imi spuneti cum se poate face. Si am vrea sa participam si la evenimen, dar nu putem decat daca este sambata sau duminica. se poate schimba data? Am putea canta niste colinde, sotul meu a facut teologie si are voce buna. Poate reusim sa incropim un cor... Mai pot ajuta cu ceva?

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by pashosha


Caaro, da un semn si tu....oricum, nu cred ca azi am cei 200 RON ca am de facut alte plati...hai in 2 zile ca sa dau tot ce am de dat...ce zici?..eu oricum le am pregatite..

pasosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!



scuzati, stiu ca sunt off topic, am citit subiectul de la ZZ si vreau sa te felicit Pasosha pentru tot ceea ce faci.
esti extraordinara!

fetele, eu maine ajung in bucuresti prin Unirii, Calea Mosilor, e cineva care sta prin zona?
as vrea sa ne vedem si sa dau si eu banutii.
astept nr. de tel pe PM.

multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Maine ajung eu in zona unirii pe la ora 13. Daca ne putem vedea atunci ar fi bine.
Cu cartile ne putem intalnii sa le ducem impreuna Caro. Ideea e sa ne sincronizam cu timpul ca am o saptamana super full
In legatura cu colindele , ce bine ar fi daca am gasii pe cineva care sa vina sa cante, un cor de copii sau ceva... ma voi stradui sa caut si eu.
E mare nevoie de o combina ( si mai mare de o statie care sa functioneze la toate etajele, cred ca asta e f greu de facut rost).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Nu am scris aici ceva importantdatele de contact ale centrului cu batraniCerasela Belciu
sef centru
0740.216.288
mail : cerasela_belciu@yahoo.com
Sf Dimitrie sos Berceni nr 12 sect 4 Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

clyo mersi frumos..
caro, hai atunci sa o lasam pe sambata..atunci voi da si banutii si poate aranjati si la camin sa mergeti sa le duceti direct

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Care din fetele care se ocupa direct de treaba asta imi poate da un nr. de tel.? Ca am dibuit cum sa trimitem niste banuti. :)

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Pasho, ramane pe sambata. Buggy, te rog vorbeste la azil sa ne astepte cineva ca sa predam cartile. Ramane sa stabilim ora.

Intre timp au inceput sa vina banii de la colegi. Incet, dar sigur. Mai bine va fi cam pe la mijlocul saptamanii viitoare, ca se dau salariile.

Buggy, te rog fa listuta aceea cu ce intentioneaza sa dea fiecare (cu alta culoare ce s-a dat deja) si cu ce intentioneaza sa faca fiecare. Daca nu ai timp spune, ca ma voi ocupa eu candva.

Pe 15 dec imi este imposibil sa ajung la serbare. Oricum, nu cred ca as veni din egoism, sau auto-protectie, nu stiu cum sa ii spun. Sa imi fie rusine ca suntem in post si mi-am promis sa fiu mai buna, dar recunosc cinstit ca nu sunt in stare sa ii vad pe batraneii aceia singuri.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Dragele mele, cui pot sa dau si eu cei 50 RON? Lucrez pe Bdul. Unirii, aproape de posta Vitan si locuiesc in zona Bucur Obor.


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by Arhistefy

Dragele mele, cui pot sa dau si eu cei 50 RON? Lucrez pe Bdul. Unirii, aproape de posta Vitan si locuiesc in zona Bucur Obor.


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela



Eu locuiesc in zona Bucur Obor. Cand ne vedem? Multumesc.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Carolina, ti-am trimis PM.


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput