Craciun pentru batrini

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


terry nu aruncati banii pe mos craciun...ei se bucura de cadouri de fructe dulciuri ce mai stiu eu..faceti rost de muzica , cu romante daca duceti combina...ca le plac romantele,,,poate va mai fac si eu rost de ceva romante de demult...ca dupa craciun n-or sa asculte tot colinde..ok?
turturica, ia legatura cu didi, ea vine din germania cred ca pe 19, la piticii mei acopar eu banii pentru cateva zile..faceti si voi la fel si da banii la Didi...poate pune cineva pentru cateva zile...
bravo Caro..hai puneti mana si sunati fetelor..va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

turturica, te rog frumos trimite-mi si mie pe PM adresa ta.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

quote:
Originally posted by carolinah

quote:
Originally posted by contactnicole

As vrea sa donez si eu 100RON. N-am scris pana acum, ca mi-am propus sa ajung sa-i depun la banca si abia apoi. Dar cum n-am ajuns pana in ziua de azi cred ca e mai repede daca ma vad cu una din voi. In zona Iancului, dupa 6 seara sau in weekend, care din voi poate, sa-mi dea un mesaj, va rog.
Multumesc!

Nicole



Pot sa ma intalnesc eu cu tine la Of. postal 39 de pe Iancului astazi dupa ora 18, cand vrei tu.

Carolina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)



N-am vazut la timp mesajul. Scrie-mi te rog pe contactnicole@yahoo.com, sa stabilim cumva o intalnire cand poti si tu. Mailul il verific mai des decat DC (fiindca sunt la servici).

Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Fetelor, nu va suparati ca imi spun si eu parerea, stiu ca nu sunt chiar atat de implicata ca la craciunul pt copii, dar...mi se par multi bani aruncati pe geam sa dati 1.200.000 lei unui Mos...Daca tineti cu tot dinadinsul sa aiba un Mos, rugati un barbat sa imbrace pt vreo ora-doua costumul mosului si...gata !Daca nu faceti rost de costum si daca nu coincide data serbarii cu cea pt copiii din orfelinat, va dau eu costum de Mos ! Nu aruncati cu rosii, va rog, asa consider eu...Nu vreau sa supar pe nimeni.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

am inteles!!!
am renuntat la idee.
am trimis mailuri la 3 cofetarii dar niciuna nu mi-a dat pana acum vreun raspuns. poate nu ma pricep.
sa mai incerce si altcineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Am trimis 50 ron in contul din Finans Bank.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

v-am promis situatia contului, din pacate este aceeasi, nu s-a modificat nimic, cum e o modificare revin.

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by terry

am inteles!!!
am renuntat la idee.
am trimis mailuri la 3 cofetarii dar niciuna nu mi-a dat pana acum vreun raspuns. poate nu ma pricep.
sa mai incerce si altcineva.



Terry, nu te descuraja. Si eu am vorbit si am scris la mai multe firme si nu am inca raspuns (inclusiv la angajatorul sotului meu). Ai rabdare! La unele dintre ele mi s-a raspuns ca trece prin Cons de Admin (care nu se intruneste asa in fiecare zi, evident). Am scris eu la Loulis si maine scriu la Snack Attack si la Panificatie Baneasa, pe partea asta de patiserie. Eu scriu unor firme mai mari, pt ca cele mici/familiale din asta traiesc si e mai putin probabil sa fie dispuse sa doneze cate ceva. Sau cel putin asta este impresia mea.

Haideti, fetelor, nu va lasati, luptati si voi fiecare in zona ei!

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

am o rugaminte.
cine sta langa un oficiu postal, sa-mi dea pe pm adresa si numele complet, va rog.
maine as vrea sa trimit banii prin mandat.

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Buna seara, dragele mele!
Nu vreau nici eu sa ma scuz, dar din cauza serviciului nu am avut timp sa ma ocup asa cum trebuie de aceasta actiune. Si, colac peste pupaza, pana acum n-am avut nici net acasa...vad ca acum si-a revenit...asa incat..intru sa caut si eu oarece firme la care sa trimit cereri de sponsorizare. Revin..cu amanunte si cu sugestii daca o sa-mi vina vreo idee.
Sa aveti zile senine!
Loredana

Mergi la inceput