Craciun pentru batrini

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutza1980 spune:

Buna

Catrinadil, am depus azi 50 RON in contul din Finans, (ref doc 2602684). Ii promisesem de luni dar...mii de scuze, abia azi am avut timp si drum.

Toate cele bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

fetelor, eu am vorbit cu Didi alex si voi trimite banii prin ea pe care reusesc sa ii colectez pina atunci.
An-k a trimis 15 euro
Va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Eu am fost azi la banca,dar nu am avut la mine hartia pe care imi scrisesem contul.Ma duc maine,promit!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
In sfarsit mi-a comunicat azi directoarea azilului cati barbati si cate femei sunt.
Sunt 121 de femei si 87 de barbati.
Caro am vorbit si de carti si mi-a zis ca va anunta pe cine trebuie sa vina sa ajute cand le aduceti.
As vrea sa ajung si eu dar am week-end-ul full cu treaba plus ca au mai aparut si niste probleme neprevazute de sanatate
Mai astept cateva zile si voi reinnoi lista celor cu inima mare.
Va pup si tinem legatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Buna, fetelor!
Abia azi am dat de subiectul asta, desi stau pe dc toata ziua.
extraordinara aceasta idee! vreau si eu sa ajut cu ce pot, deci, saptamana viitoare voi depune 50 ron in cont.
nu se poate muta actiunea in wk, cred ca ar putea veni mai multe fete, eu una as putea in wk, oricand si oricat, pot ajuta la impachetare, carat, etc. cer ziceti?
va pupacesc pe toate si va felicit pentru tot ceea ce faceti pentru acesti batrani

Mergi la inceput