Teste de glicemie pt baietel diabetic de 1 an -2

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ana ,am nevoie URGENT de nr. tau de telefon. !!!!! E important sa stiu de la tine niste lucruri. GRABESTE-TE! ESTE PT BINELE LUI ALEX!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

quote:
Originally posted by soni

Ana ,am nevoie URGENT de nr. tau de telefon. !!!!! E important sa stiu de la tine niste lucruri. GRABESTE-TE! ESTE PT BINELE LUI ALEX!



Tocmai ti l-am trimis, sper sa-l fi trimis la tine....
tu nu ai PM?



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

du-te la raspunde mesaj, la numele meu si trimite-l pe e-mail. Sau de-te la profilul meu si ai sa vezi ca ma gasesti. Eu nu promit nimic dar in functie de ce vorbesc cu tine si de analizele micutului poate pot sa fac mai mult decit sper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

quote:
Originally posted by soni

du-te la raspunde mesaj, la numele meu si trimite-l pe e-mail. Sau de-te la profilul meu si ai sa vezi ca ma gasesti. Eu nu promit nimic dar in functie de ce vorbesc cu tine si de analizele micutului poate pot sa fac mai mult decit sper


Exact asa am facut , am mers la numele tau si am trimis pe e-mail.....




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Da-mi id-ul pe Yahoo Messenger sa vorbim acolo.....
ce zici?
al meu este tot ana_miti
si adresa de e-mail este ana_miti@yahoo.com

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

ana , am incercat sa-ti trimit un e-mail pe adresa care mi-ai dat- si mi-a dat eroare. Deci te rog acum ,inca o data sa-mi trimiti diagnoza sau iesirea din spital al bebelusului si tot ce mai ai al mina ca mai am o promisiune de reducere la pretul testelor si poate daca le arat la spital si unde ti-am spus ca fac volontariat ....cine stie poate ... D-zeu e mare si eu nu pot da sperante.Dar dac ma dai afara pe usa eu intru pe geam. Promit putin dar incerc sa fac tot posibilul sa te ajut. Hai mamica, curaj ca o scoatem noi la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

quote:
Originally posted by soni

ana , am incercat sa-ti trimit un e-mail pe adresa care mi-ai dat- si mi-a dat eroare. Deci te rog acum ,inca o data sa-mi trimiti diagnoza sau iesirea din spital al bebelusului si tot ce mai ai al mina ca mai am o promisiune de reducere la pretul testelor si poate daca le arat la spital si unde ti-am spus ca fac volontariat ....cine stie poate ... D-zeu e mare si eu nu pot da sperante.Dar dac ma dai afara pe usa eu intru pe geam. Promit putin dar incerc sa fac tot posibilul sa te ajut. Hai mamica, curaj ca o scoatem noi la capat!




Adresa de e-mail de pe yahoo ar trebui sa functioneze. Incearca la asta ana.maria@pscomp.ro
Cat despre diagnistic , am sa ti-l trimit maine , dupa ce scaneaza sotul la serviciu al el .

Sper sa se rezolve ceva.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

ana-maria si Alexandru Andrei(7 oct.2004)http://www.cat.pscomp.ro/yap/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna tuturor,
Zilele astea am facut cite ceva pt. Alex. si mai am promisiuni. Am telefonat la 10 asociatii de diabetici. deocamdata mi-au raspuns doua. Ieri am fost la prima si mi-au da 13 pungute cu ace ultra fine,o alta cutie cu ace si mai fine 5mm , sper sa fie bune, ocutiuta de 50 de teste pt. urina, si o siringa Novo pen junior. Azi am mers la un spital sa vorbesc cu asistentele sociale de nu bolnav de al nostru internat acolo si ele mi-au dat pt. testele lui Alex 30.00€! farmacista mi-a zis ca a vorbit la engros si i-mi poate da 50 teste de la 5o.oo € la 39.00 € . Tot azi a doua asociatie de diabetici care este la 60 km de Torino am dat chiar peste medicul care este presedinte . A ramas sa-l sun vineri dimineata ca vine la Torino si sa-mi spuna cum ne poate ajuta . Miine merg la spitalul de copii sa vad daca asistenta sefa i-mi da ceva teste. Deocamdata atit. O zi buna tuturor si ne mai auzim cind am noutati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Ana,

Aseara am vazut la OTV (recunosc ca am pacatuit.:)..) cum CV Tudor povestea ca a scapat de diabet cu ajutorul unui aparat. Functiona parca pe principiul presopuncturii, daca am inteles bine...
Pare incredibil, dar merita macar sa te interesezi.
Daca te decizi, da-mi un PM si-ti trimit numarul de telefon al senatorului. Crede-ma ca ar fi fericit sa poata ajuta un copil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna Adriana
Eu nu prin acest post. Am abb. pe protv internat. pe PC si mai prind tvri . La inaugurarea asociatiei noasttre la Torino am avut placerea s-o cunosc pe Mihaela craciun Si pe Anamaria Balas de la Actualitatea Romaneasca si le-am fcut si spagtti ca aici. I-ti spun asta pt. ca vad ca ai aceeasi meserie. Sigur ca ma interesez nu se pune problema . Du-te tu la Soni si trimite u e-mail cu acest nr. Daca e asa am cunoscut eu mai multi, de la ambasador ,la consul, la misitru. la Mutu dar...tot noi astia mici rasturnam carul mare! Tu ce zici?

Mergi la inceput