5 lei pentru Mariuca - cap2

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Vreau si eu sa contribui cu o donatie mica pentru Mariuca. Am vazut-o la ProtTV int, impreuna cu mama si bunica ei. DanaTeo unde pot sa trimit plicul in Europa ? Multumescmicuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Danna_J, in Europa pana acum s-a trimis la Dantje dar cred ca ar fi o idee buna sa vb cu Zuzunaki sa vedem dc poate trimite si banutii pt MAria in tara odata cu ceilalti... Ce zici? Nu am prea avut multe donatii din afara. Iren a trimis la Dantje iar fetele din State au trimis prin elenalove care a venit in persoana

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Eu pot sa-i trimit lui Zuzunaki , dar cu ceva efort pentru ca trebuie sa ajunga pana in 30 ale lunii in curs si mai apoi daca vreau sa donez o suma mai maricica, luna aceasta nu cred ca pot sa reusesc. Plus ca este si mult deranj pentru o suma cam micuta (zic eu) daca nu s-au strans si din alta parte.Pe Dantje o stiu deasemenea iar daca ea e de acord sa stranga in continuare banii pentru Mariuca, as fi mai mult ca incantata sa o ajut. E bine daca am fi sigure sa stie si celelalte fete din europa unde sa trimita!E uimitor cum dupa ce am vazut emisiunea la PRO TV, am deschis site-ul si am gasit si 'subiectul fierbinte' deschis de voi! De acum stiu ca gandurile mele buna indreptate pentru anuminte persoane in suferinte se pot finaliza si intr-o mica contributie cu ajutorul persoanelor binevoitoare care se ocupa de astfel de actiuni caritabile!micuta Sara, familia Sarei, poze danna,specialii 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Fetele inca 25 ron de la Angellexi.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am mai primit pentru Mariuca 200 ron de la cineva care a dorit sa ramana anonim.multumim mult de tot si sanatate multa.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Mai aveti vesti despre Mariuca?

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61690" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Mariuca este bine,locuieste cu teo in garsoniera la Catrinadil si asteapta actele din Italia pentru plecare.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Danateo am vazut ca ai postat un mesaj la pranz dar aici nu a aparut deci trece-o si pe Angellexi la achitate cu 25 ron.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am primit de la fiul lui CAMI 71 o scrisorica pentru Maria in care erau pusi 10 euroi.ii voi da scrisoarea lui teo sa o citeasca ca ti se inmoaie inima ce scrie acolo,multumim mult Teodor tie si surioarei tale Sofia.sa fiti cuminti in continuare si sa o ascultati pe mamica.va trimit eu pupici in locul lui Teo si Mariuca din partea ei .

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Am primit de la fiul lui CAMI 71 o scrisorica pentru Maria in care erau pusi 10 euroi.ii voi da scrisoarea lui teo sa o citeasca ca ti se inmoaie inima ce scrie acolo,multumim mult Teodor tie si surioarei tale Sofia.sa fiti cuminti in continuare si sa o ascultati pe mamica.va trimit eu pupici in locul lui Teo si Mariuca din partea ei .

andreeat

Mergi la inceput