5 lei pentru Mariuca - cap2

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Buna ziua fete frumoase!!
In primul rand imi cer scuze ca nu v-am scris nimic, dar nu am avut timp aseara , iar azi nu am avut net pana la ora asta.
Teo cu Mariuca sunt la mine si cat de cat bine tinand cont de perioada de acomodare a fetitei cu noua casa. Deocamdata nu sunt probleme si speram ca pana la plecarea lor spre Italia sa nu fie.
Cine vrea sa vorbeasca cu Teo , trimit PM cu numar de tf fix sau mobil la care poate fi gasita.
Daca azi ne va lasa fetita poate ii explic cum sa intre si sa va scrie si ea pe forum.Va pup pe toate
off topic :luni dimineata o sa plec la nepotica mea si o sa ma intorc miercuri dimineata, deci nu lipsesc mult.

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

CAMI 71 ti-am trimis adresa pe pm.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Buna ziua, fetelor!!!

Am de trimis pentru Mariuca un pachetel!
Cum procedez? Il trimit pe adresa ta, Catrinadil???

...eu merg dupa amiaza la posta, deci astept sugestii de aderse!!

Am vazut emisiunea in reluare, asta noapte....scumpi ingerasii, am plans in continuu...mi s-a si trezit pruncutza, si am luat-o-n brate in fata televizorului!1
Teodora m-a emotionat pana la lacrimi, sarmana mamica...
...Doamnne ajuta

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61094" target="_blank">Ajutati copilashii in suferinta participand la acest bazar umanitar!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

baby-boom, poti trimite pe adresa mea, iti dau detalii pe pm

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Catrinadil, am pus acum la posta 2 pachete(ca n-a incaput in unul)....si cel mai mic e impachetat ca porcul, imi cer scuze, da' l-am facut pe loc, cu o cutie data de tanti de la posta...ca de vanzare nu mai aveau(o luasem pe ultima)....
..i-am pus ingerasului niste jucarii si hainute (+ samponul si spumantul Fissan Baby, promise)....si niste botosei de casa, si inc-o pereche superba(zic io) cu care io am scos-o pe Elise afara iarna trecuta(sunt cu blana in interior si piele in exterior, inclusiv talpa...)
...am mai pus pentru Teodora un costum Esisto, primit de la o prietena din italia, dar care mi-e mare...si decat sa-l tin pe umeras, lucru care l-am facut 2 ani, mai bine il poarta Teo...sper sa-i vina, mie asa mi se pare, dupa cum am vazut-o ieri la tele....
...si ceva de trebuinta pentru drum

...daca ceva nu e bun, sau nu place va rog mult sa le puneti la bazarul umanitar!!!

Va pupam, Florina si Elise

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61094" target="_blank">Ajutati copilashii in suferinta participand la acest bazar umanitar!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Florina, esti un suflet de aur

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cami71 spune:

Multumesc Andreea. Acum trimit plicul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codi spune:

si eu vreau sa trimit bani
dati-mi nr de cont de la banca va rog cat mai urgent posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Codi, iti multumim ca ni te-ai alaturat!
Noi pana acum nu am strans bani prin banca pt ca am mers pe principiul ca mai bine economisim banuti, neplatind taxe si comisioane bancare...
Stiu ca Teo are un cont deschis, si dc vrei neaparat sa apelezi la banca, am sa o rog pe Catrinadil sa posteze aici sau sa-ti dea tie pe PM nr de cont...
Dc vrei sa procedezi asa cum am procedat noi toti poti trimite banutii la Andreea_tx prin posta sau mandat postal. Iti da ea toate detaliile!
Multumim din nou!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

CODI am vrut sa-ti scriu pm dar nu ai nici o adresa la profilul personal.

andreeat

Mergi la inceput