5 lei pentru Mariuca - cap2

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by danateo

Uitati-va repede, repede pe Acasa!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim



Le-am vazut!
Ce bine ca ai anuntat. (mai vazusem undeva pe aici zilele trecute ca joi apar in emisiune)
Mariuca e o scumpa si o frumoasa,la fel si Bella; sa ne rugam sa le dea Dumnezeu sanatate, iar operatia Mariucai sa fie o reusita.
atat pentru Mariuca cat si pentru toate fetele cu inima mare care s-au implicat in acest caz si ne-au dat ocazia sa ajutam!

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cami71 spune:

Buna, eu sunt noua pe forum. Am vazut cazul Mariei , fata Teodorei la tv si am fostimpresionati ,mai mult chiar baietelul meu de 8 ani a plans de suferinta Mariei si vrea sa trimita Teodorei 10 eur din economiile lui impreuna cu o scrisoare. Va rog sa-mi dati adresa Teodorei pe adresa de e-mail. Sa dea Dumnezeu sa auzim de bine si sa se faca Maria sanatoasa.





























Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Cami, de astazi Teodora imreuna cu Maria locuiesc la Mihaela (Catrinadil). Daca vrei, iti pot da pe PM nr lor de tel.
Noi, asa cum ai vazut la acest subiect, am creat o campanie de strangere de fonduri pt Maria. Banutii ii strnge Andreea_tx si urma sa i-i dea Teodorei zilele astea. Se pare, insa ca s-a relansat campania si mai amanam putin, poate mai strangem!!!!

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



danateo, la TV Rodica a spus clar ca o gazduieste ea, sau nu am auzit eu bine?

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Pash, eu stiu f sigur ca de azi Teo si Mariuca s-au mutat la Mihaela... Nu am fost atenta... nu au spus la emisiune?

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Adela, Teo nu a stiut pana azi, cand am vorbit cu ea la telefon, ca Mihaela se oferise sa o gazdiuasca... Nu i-ai spus? Eu ramasesem cu imresia ca tu i-ai spus si a fost optiunea ei sa mearga la Rodica... Cred ca m-am inselat...
Cert este ca ea astazi ar fi fost nevoita sa se intoarca la Targu Mures, insa Mihaela a fost minunata ca de obicei si a luat-o la ea cu cea mai mare dragoste
Mihaela,

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Da Adela ai dreptate nu taromul le-a oferit bilete dar eu de emotie am scris asa.ma rog nu cred ca mai conteaza important e ca a economisit niste bani si nu mai plateste biletul.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

off topic.
fetele, stiti ceva, Mihaela mai e prin zona? k stiu k trebuia sa plece putintel..azi..maine.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59447" target="_blank">Racusori
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60657" target="_blank">5 Lei pentru Mariuca

Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cami71 spune:

Nu stiu cum sa trimit un plic pentru Mariuca. Va rog sa-mi dati pe PM un nr. de tel. sau o adresa. Am activat PM.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Mirela, Mihaela pleaca din cate stiu, maine, dar vine repede.

Cami, am sa o rog pe Andreea (cea care se ocupa de strangerea banutilor pt Mariuca) sa-ti dea adresa ei.

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput