Salvati-l pe Mihaita ! (7)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Doamne ajuta sa fie totul bine cu Mihaita si sa nu mai sufere niciodata! Si voua, parintilor, multa putere si sa va bucurati de el pana la adanci batraneti...

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 7 luni) si Ramona (3 ani si jumatate)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am muncit si azi pana tarziu si abia acum am intrat in casa...dar cu un gand. sa deschid sa vad ce face Mihaita. Multumesc lui Dumnezeu pt mesajele Gabrielei la care am plans ca un copil mic si multumesc lui Dumnezeu ca Mihaita este acelasi curajos si puternic si ca e bine!

Gabriela, ma rog pt voi! Dumnezeu sa va ajute!

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si eu la fel ,cum am intrat in casa am dat drumul la calculator sa vad ce face Mihaita .Am dat si eu apa la soricei ca ,deh, asa suntem noi femeile ,de altfel daca e nevoie suntem de fier ,mai ales pentru puii nostri.Gabi ,te pup ,capul sus si fii puternica pentru puisorul de om curajos si va fi bine ,trebuie sa fie bine .
Te pup ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliandrei spune:

Gabriela,
Mihaita a fost in rugaciunile noastre din prima zi! Cu atit mai mult ne rugam pentru el in zilele astea! Sa dea bunul Dumnezeu ca totul sa fie bine!
Cuvintele noastre sunt de prisos dar gindurile noastre calde si sincere se indreapta catre Mihaita! Astazi merg la un botez si o sa-i spun preotului sa se roage miine in slujba si pentru Mihaita!
Doamne ajuta!

Cu cele mai alese ginduri de bine
Stelica Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Ce vesti bune , Gabriela ! Am citit pe nerasuflate tot ce ai scris .Va tin pumnii in continuare si ma rog pentru voi .



Comorile mele:http://community.webshots.com/user/nickysweet4u
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Gabriela, de cand am aflat ca Mihaita e pe primul pe lista, ma tot uitam la postarile tale si asteptam sa vad scris "Mihaita a fost transplantat!" Azi citesc acest mesaj si simt ca e sarbatoare, am plans, eu si sotul meu ne-am imbratisat de bucurie, am senzatia ca e sarbatoare in casa, parca ar fi Craciunul. :)
Adevarul este ca este o sarbatoare, o sarbatoare ce o asteptam cu totii de cand am ajuns sa citim povestea lui Mihaita.

Si noi ne alaturam voua cu rugaciuni ca Mihaita sa fie bine, o sa deschidem mereu acest subiect ca sa cititm vestile bune despre Mihaita.

Va pupam, va imbratisam, va iubim.

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

gabriela,

aveti nevoie de ceva? de mancare, de apa? unde sunteti la st luc, avem voie sa intram sa va vedem?

sa va ajute Dumnezeu sa treceti de clipele astea grele, o sa ne rugam pentru voi.

putere si sanatate va doresc

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

of, zilele acestea n-am putut intra deloc pe net, imi pare rau ca n-am vazut si nu m-am rugat pentru voi in timpul operatiei, dar o sa ma rog in continuare pentru voi. sa va ajute Dumnezeu ! sper ca mai inttrati si voi pe net sa-mi spuneti daca aveti nevoie de ajutor.

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina G spune:

Doamne, Gabriela!!! Nu imi vine sa cred!!! Sa fie intr-un ceas bun, sa se faca bine puiul si sa va intoarceti sanatosi si fericiti acasa cu totii. Aveam mare nevoie de asa veste... noi suntem intr-o perioada f. proasta (vezi email). Nu am mai intrat pe net de mult...
Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine, asa ca si pana acum. Sunteti tot timpul in gandurile mele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Vineri n-am avut net toata ziua la serviciu asa ca n-am aflat de vestea cea mare decat acum.Cand am citit m-a pocnit o durere de cap.
Dumnezeule, ce de vesti bune....Nici nu-mi imaginam ca o sa fie altfel.
Dragul de Mihaita!dragii de voi!Muuuuuulta sanatate pentru tine, Mihai si tatic de Mihai.Sa fiti puternici si sa va vedem odata inapoi in tara, acasa la noi, la voi.....sa fiti pe deplin fericiti!!!!

Toate cele bune!

Mergi la inceput