Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dutzi spune:

Bravo, Mihaita, ai o inimioara puternica si sanatoasa! Ne bucuram ca dormi frumos si cumintel in patutul tau cel nou, ca mananci bine...e si normal, asa trebuie sa se comporte un baietel minunat ca tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

super! e incredibil ce repede si-a revenit, asta inseamna ca este un copil sanatos si puternic. bravo! felis , mihaita spune mama, tata... alte cuvinte?

va pup

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by disperata

super! e incredibil ce repede si-a revenit, asta inseamna ca este un copil sanatos si puternic. bravo! felis , mihaita spune mama, tata... alte cuvinte?

va pup

s-auzim numai de bine!



Mihai spune: da-da-da-da, ta-ta-ta sau uneori simplu tata apoi mai zice aide, eii si dupa operatia de inima vad ca se chinuie sa zica si altceva dar nu prea stie cum. De vreo 2 zile ii mai iese: ouu, be-be. Bebe a zis azi prima data, dar de mai multe ori. El tot ce zice , zice tare si clar.

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Ma bucur foarte mult Feliz .Pupa-l pe Mihaita si acum odihniti-va si voi ,mai luati o pauza ,relaxati-va ,plimbati-va .
Si ma bucur si ptr progresele pe care le face zi de zi ,chiar daca nu scriu de fiecare data urmaresc subiectul in fiecare zi.
Multa sanatate si numai bine ,va pup pe amandoi ,curajosilor .Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Poze noi!

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Feliz ai un baietel superb ,scump ,frumos , mie mi se pare ca seamana foarte mult cu tine ,drept e ca pe tatic nu-l cunosc .Si sa vezi ce de progrese de acum inainte !Asteptam vesti cat mai bune si mai fericite despre Mihai papusica curajoasa.

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felis ma bucur foarte mult ca esti bine si bb la fel. De cum este evolutia lui de dupa operatie. Felicitari! Abia astept sa vina caldura sa ne vedem si noi in parc cu bb.

Sanatate multa.






Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Doamne, ce bine ca e... bine! dupa cum se joaca totul e mai mult ca perfect! Doamne ajuta in continuare

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

felis, sunteti bine ca vad ca nu ati mai intrat de mult pe aici.... ?

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Nu am avut 3 zile internet si sunt si extraordinar de ocupata... Am ramas f in urma cu treaba pe care o am si ma lupt sa recuperez si in paralel sa merg si cu cele curente...

Am mai facut niste poze. Sper sa am timp sa le pun.

Va multumesc la toate pt cuvintele voastre!... Ionela3003, Onitza, Flavia, Iustina, Disperata, Paula... VA multumesc pt interesul vostru...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput