Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

BRAVO MIHAITA!...ce ma bucur FELIS ca totul e bine cu puiutul..am vazut si pozele,un scumpic, de la noi.Am vazut ca nu mai intri la pestisori,si m-am gandit ca trebuie sa vad ce face Mihaita,asa ca am dat o fuga pe aici...nu am timp prea mult,asa ca va din nou pe amandoi si sa dea Domnul ca viata voastra de acum ininte sa fie plina de bucurii,sanatate si fericire!


Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:



s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Alte poze

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Sunt superbe, nu stii cat ma bucur de evolutia printului tau.
Am fost la D-na dr. Olteanu si te-am laudat, si ce radia de fericire ca sunteti bine...am fost cu un alt bb si nu am ezitat sa-i multumesc ce a facut pt. toti bb pe care i-am dus eu, ca te-a ajutat si ca am sa-i mai duc si altii copii.








Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Cine are baiat mare si frumos si vesel foc ?
E tare dragalas si e o minune mica .
Va pup Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Mihaita pare tare sensibil, dulcic si atat de finuuut
Numai bun sa-l alinti..
Sa va dea Dumnezeu putere si de acum incolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Fetelor... si toti cei care mai cititi... Sunteti minunati... Am tot citit si la alte subiecte de aici de la ajutor umanitar... Mi se pare fantastic tot ce faceti.
Pe mine una m-ati ajutat enorm din toate punctele de vedere. Va multumesc din tot sufletul.
Mihai are acum o inima perfecta datorita voua. Mai avem de luptat in continuare ffff mult, dar datorita voua sigur voi reusi.
In continuare avem de mers la doctori si de facut kinetoterapie (nu si luna asta- suntem in recuperare dupa operatie).Sper ca totul sa mearga la fel de bine in continuare, ca si pana acum.
Eu de felul meu sunt o luptatoare, cu multe teluri care mi le ating pas cu pas cu f mari eforturi dar le ating. Cand am aflat de boala lui Mihai am zis ca totul s-a prabusit si nu voi mai putea face nimic din ce mi-am propus... N-a fost asa: voi m-ati ajutat sa ma mentin pe linia de plutire. Am reusit sa dau un examen f greu in urma caruia am obtinut stampila de expert contabil (in luna mai).
Daca nu ati fi fost voi sa ma ajutati atat moral cat si material nu as fi reusit sa ma mentin pe traseul pe care mi l-am propus si nici Mihai nu cred ca avea acum o inima perfecta... Nu am cuvinte sa va multumesc indeajuns.
Mi-am dat seama zilele acestea ca avand subiectul aici, la ajutoare umanitare, va ceream ajutorul...
Eu acum mai am bani de la voi cat sa ma mai descurc cateva luni cu doctori si kinetoterpie pana reusesc sa ma pun pe un traseu sigur si profesional. Acum sunt si alti copii care au nevoie de ajutor material. Vine Cracinul si sunt multi cei care nu au nici cu ce sa se imbrace.

In consecintza rog moderatorii sa inchida acest subiect!
Va astept la PARINTI DE COPII CU SD (Prieteni dintotdeauna) daca vreti sa mai stiti ce mai face Mihai!...
Dumnezeu sa va ajute!

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimi spune:

Felis

vacanta la buni

Miki si Alexander (12.12.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Draga Felis,
Ma bucura mesajul tau. Ma bucura in pimul rand pentru ca il consideri pe Mihaita un bb sanatos care nu are nevoie de ajutor umanitar. Sper ca stii ca o sa fim aici oricand ai nevoie la fel cum sper ca nu o sa fie cazul si Mihaita o sa se dezvolte sanatos.
Operatia lui Mihaita a fost intr-un moment prost pt cazurile umanitare de pe DC...el a fost cel care ne-a dat noua speranta ca se poate reusi.
Va doresc din suflet multa sanatate si inchid aici subiectul asa cum ti-ai dorit




Mergi la inceput