Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

La Multi ani si multa sanatate pentru Mihai .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Uite ca e trecut de 12 noaptea dar si asa cu intarziere tot vreau sa-i urez micutului Mihaita si sa fie mereu la fel de bine cum a fost ultima data la pediatra la control (caci se pare ca stie dansa ce spune)!

Pupici multi de la noi!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Multumim din suflet de urari: ROANDRE, IUSTINA, MIAG, OANAB...
Sa aveti si voi toti parte de tot ce e mai bun in viatza...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

tot cu intarziere, LA MULTI ANI MIHAITA! sa cresti mare si voios si sa aduci numai bucurii bunicilor!!!

ma bucur tare mult ca i-au fost bune hainutele.

unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Mihaitza, la multi ani pt. ieri!!! (scuze pt. intarziere!)

Felis ne bucuram din toata inima ca totul a decurs bine si ca v-ati intors acasa! Sa stiti ca aveti un loc special in inimile noastre!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

tot cu intarziere, scuze

La multi ani Mihai, si multa sanatate!

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Am fost azi la control la Dr Olteanu. O sunasem ieri si imi zicea sa merg saptamana viitoare ca e f ocupata, dar cand i-am zis ca nu i-am facut nici o baie lui Mihai de o luna (l-am spalat asa, partial), ca mai are o cojitza care se tine de 3 zile intr-un fir, mi-a zis sa vin azi.
Ne-a facut eco si e f bine, dar pt acea cojitza am ajuns la chirurgie. Intr-adevar era un fir din operatie. I l-a scos (i-a dat putin sangele), a si urlat putin, chiar daca nu l-a durut, era mai mult speriat cu ceva amintiri cred , de la operatie.... Acum e pansat de jur imprejurul trunchiului, dar maine putem si noi sa facem baie...

Avem o veste si mai buna: i-am zis d-nei dr ca medicatia pe care ne-a dat-o dr chirurg, dupa ce termin ce am din Italia, aici la noi nu se gaseste in aceeasi forma (el ia lazix-sirop, aspirina, si ranidil- sirop, iar la noi lazixul si ranidilul nu se gasesc decat sub forma de pastile; nu asta ar fi problema, dar 0.5 ml de sirop lazix inseamna 8 pastile lazix). Dr Olteanu mi-a zis ca dupa ce le termin nu ii mai dau. I-am zis ca am auzit ca cei operati de inima trebuie sa ia cativa ani aspirina zi de zi. Mi-a zis ca NU E CAZUL LUI. El are acum inima perfecta si ce mi s-a dat le-am luat asa, ca antiinflamator.
Acum Mihai doarme... E terminat de oboseala.
Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61238" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

felis, ne bucuram nespus ca nu mai are mihatza probleme cu inima! Toata dragostea pt. mamica lui cu inima asa de mare si pt. puiutul de om curajos!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Este o veste extraordinara!!!!! Bravo Mihaita!!!!! FELIS, te roooog mult, sa te hodini si tu acum, dap?????? uite ce baiat sanatos ai!!!!! Felicitari!!!!!! si hodinte-te ca te , cu conditia sa nu ma alergi si tu cu "stropitorile", ca pe tati, acum cateva luni!!!!

Onitza si Paul Constantin (28.11.2004)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Felis ma bucur sa aud vesti bune despre voi, tu esti o mamica grozava si Mihaita e tare curajos si voinicel. Imi sunteti tare dragi

Impreuna = mami Flavia, tati Mircea si puiutza Sara

Mergi la inceput