Clipe din trairile sufletelor noastre ...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaelle spune:

Multumim din suflet pentru sincerele urari si pentru faptul ca a-ti fost si sunteti alaturi de noi.
Sanatate multa voua si copiilor vostri ca aceasta e cea mai importanta.
Cicuta, indiferent de raspunsul Dr. Jianu suntem alaturi de tine si de familia ta chiar daca numai cu gandul si sufletul.
Brenda, ai o splendoare de fata (am vazut pozele de la concursul de dans) sa-ti traiasca si sa aiba in viata tot ce-si doreste.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Trebuie sa fim tari,indiferent ce se intimpla.....si asta ne va ajuta sa trecem peste tot.
Sa auzim de bine fetelor,ca de altele.......am tot auzit,nu?
Cicuta,tine-ne la curent!

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Sonia din ce oras esti?


BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Buna, Sonia. Sa-ti traiasca pustiul ! Cum e la scoala ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Buna dimineata, doamnelor. Ce mai faceti?
Eu am avut cateva zile libere, pe care le-am petrecut cu fiul meu.
Sunt din Bucuresti, am divortat acum 7 ani, de atunci copilul meu nu si-a mai vazut tatal (nici o pierdere).
La scoala e bine, se poate si mai bine, dar e un neastamparat si-i sta gandul numai la desene animate.
Va pup si va doresc multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eeeeee,asta cu desenele o avem toti,cred.
Fetelor,greu intrati pe aici....hai sa intretinem subiectul asta,ca....e pacat

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaelle spune:

Buna ziua fetelor.
Iata ca reusii sa mai intru si eu nitel pe net...
Despre noi ce sa va spun... Suntem putin cam racite si pe Teo o chinuie o tuse seaca de ceva timp, i-am administrat la sugestia medicului tot soiul de siropuri si tot degeaba, acum ne-am reprofilat pe medicamentatie naturista, de 2 zile bea ceai de muguri de brad si sunt bucuroasa sa constat ca tusea ei a mai scazut in intensitate...
Voi ce mai faceti? Ce va mai fac copilasii, sunt sanatosi?
Mai stie cineva ceva de Cicuta? Oare cum a decurs drumul la Bucuresti?
Brenda ce-ti mai face ingerasul? S-a mai schimbat ceva in relatia dintre tine si ea?
Daca intru atat de rar asta nu inseamna ca nu ma gandesc la voi...
Sanatate multa voua si copiilor vostri. Pe curand.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisik 4ever spune:

mamici singure, trec pe aici sa va salut cu respect. m-a crescut o mamica singura. astazi cand sunt mare am inteles un lucru: ei i-a fost mult mai greu decat mie. curaj!

You're unique. Just like anyone else.
... si bursuca 08.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicuta spune:



Buna dimineata la toata lumea!Noi inca nu am ajuns la Bucuresti pt ca dl dr a fost plecat din tara si din acest motiv ne-au tot reprogamat.Acum avem programare pe 10 nov.sper din tot sufletul sa nu ne mai tot amane!Tineti-ne pumnii!In rest pot sa va spun ca Daria e bine face tot felul de nazbatii specifice varstei,iar Dragos e bucuros ca e greva si nu merge la scoala.Stiti ce mi-a spus acum cateva zile...Mama,avand in vedere ca tata e mai mare ca Lulu(actualul meu sot)o sa moara inaintea lui Lulu si atunci o sa pot sa-i zic TATA lui Lulu? Sincer,nu prea am stiut ce raspuns sa-i dau!In rest cu Dragos la capitolul tata e bine,in sensul ca nu mai insista sa mearga la el,avand in vedere ca numai Dragos il cauta.sunt curioasa sa vad daca marti il va cauta tatal lui pt ca pe Dragos il cheama si Mihai si abia asteapta sa vada ce cadou va primi de la el.Acum inchei si va doresc o saptamana minunata !

LUMINITA-mama Dariei si a lui Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Cicuta,LA MULTI ANI! pt.Dragos,sa-ti traiasca si sa fie sanatos!
Si voua fetelor,care mai aveti sarbatoriti maine,La multi ani si tot binele din lume.
Bafta,iti tinem pumnii pe 10!
Anaelle,ma straduiesc din rasputeri sa mearga bine...ce sa-ti spun? E cale lunga pina unde trebuie sa ajung....
Va pup pe toate si intrati si voi mai des,chiar daca doar pt.doua cuvinte.

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput