Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mina spune:

Ce as mai vrea sa gasesc la bazar: sac de dormit pt copil de un an, de ala tip vesta.Ofera cineva?

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am trimis banii in cont azi dupa masa, sunt depusi pe numele sotului (Vasile Morostes) - 20 RON (rochita si cd-ul cu povesti de la loreema 24).




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Inteleg ca respectiva cutie de lapte Humana 2 e a mea.Aurelia,cum facem?Iti dau nr meu pe PM.

Jasmine si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

licitez si eu pentru:
046. 1 bluzita - camasa pt gravidutze mai mici si slabute (ana a)
10 RON

Camelia

http://community.webshots.com/user/cameliac
``````````` Just hope ```````````

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Am primit niste hainte de la Aurelia1278, pentru ele o sa dau 200 mii in bazar. Nu au fost puse in listuta,o sa va anunt cand am pus banii.
Pupici

Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

gabi25 am rugat-o pe Ramona sa ataseze poza cu bluza la care licitezi, probabil va aparea in curand este marimea S sper sa iti vina bine.

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am pus poza pt bluzitza si o las pana maine dupamasa chiar daca bluza e deja adjudecata ca sa o vada si Gabi.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ieri s-a "comis" schimbul, laptele Humana 2 contra 25ron.
Banii i-am pus la posta azi de dimineata.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Gabi da un semn daca ai vazut bluza ca sa o trec la adjudecate.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are nevoie de ajutor!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

LOREEMA24 trece bluzita la adjudecate. Tie iti trimit adresa sau lui Ana? Si cu banii cum fac?

http://community.webshots.com/user/cameliac
``````````` Just hope ```````````

Mergi la inceput