Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mina spune:

supralicitez: 20 roni pt cutia de humana 2

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Loreema, am primit azi coletul de la tine cu CD-ul si rochita. Rochita e super, vreau s-o fac cadou fetitei unor prieteni si CD e fain, cu multe povesti.
Maine sper sa ajunga sotul meu sa trimita banii in contul tau, scriu eu aici cand ii trimite.
Mersi!



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Eu inca nu am primit cd-urile poate azi
Herra iti trimit adresa pe pm pentru marsupiu
O intrebare pentru loreema24- pot sa depun in contul raiffaisen banii fara a avea cont deschis la banca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Mercedes poti pune bani in cont fara sa ai tu cont acolo. Te duci la casa cu banii si nr de cont si numele titularului si pui banii.

Acum trec si produsele de la aurelia in lista.

Ieri am pus la posta CD-urile pt Ana_a si S_simona.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are nevoie de ajutor!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am trecut cu verde ce stiu sigur ca a ajuns la destinatar. Mai uitati-va si voi in listutza si spuneti daca mai trebuie sa "inverzesc" si alte produse.

Loreema24

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Ia sa supralicitez si eu : 25RON pt cutia de Humana 2!

Jasmine si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

as dori, daca are cineva, si eu un scaun de masa pt bebe si un carucior sport (dar mai bunicel, nu dintr-alea chinezesti)

merci fain


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Loreema, de ce la ADJUDECATE - ACHITATE sunt si in verde si in negru? Acolo toata lumea a achitat nu?
Intreb si eu asa ca nu stiu, sper sa nu te superi.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Am achitat 20 lei pentru CD-uri! Astept cu nerabdare sa soseasca coletul!
Ramona sa ma anunti cand au intrat banii.


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Mamagiuliei am primit acum banii de la tine 20 RON .Te trec imediat la achitate.

Ana_a - daca ai pus banii in cont inseamna ca deja sunt acolo, intra in cont in momentul in care casiera a terminat de facut operattiunea. Te trec imediat la achitate.

Fetelor stiu ca trebuia sa ma duc sa scot extrasul de cont dar am maseaua umflata, ma doare si sunt deformata rau asa ca nu pot iesi din casa in halul asta. pana luni sigur imi revin si ma duc sa-l scot luni.
Daca vreti va pun o poza sa vedeti in ce hal sunt la fata si eu asa nu ies din casa, abia m-am dus pana la farmacia de la coltul blucului.

Tot ce e trecut la achitate sunt ACHITATE, cele verzi sunt si ajunse la detinatat cele negre nu au ajuns inca asa ca va rog cand ajung sa spuneti ca sa le "inverzesc". Si nu ma supar ca intrebati, e normal sa stie toata lumea despre ce este vorba.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput