Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Gabi, adresa i-o trimiti Anei si banii ori ii pui in contul care e scris pe prima pagina ori mii trimiti mie in plic mascati de o felicitare sau ceva sa nu se vada ca sunt bani si pui plicul recomandat. Daca vrei sa ii trimiti prin posta imi spui sa-ti trimit adresa pe PM.

Loreema24

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:


Nu au ajuns inca CD-urile cu povesti la voi?????????

Si as vrea si eu daca are cineva Baby-phone .



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Fetelor care sunteti la neachitate uitati-va si vedeti care mi-ati trimis 20 Ron si nu v-am trecut dincolo la achitate ca mai am 20 Ron si nu mai stiu de la cine, scuzat-ma dar noi suntem toata fam bonlava cu ceva eu maseaua si capul, Loreema racita si tati se pare ca a prins si el o raceala de e la pat de 2 zile.

Loreema24

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

La mine inca nu au ajuns iar cu banii sper ca azi ajung la banca
Si eu as vrea babyphone asta in cazul in care ar avea cineva disponibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Botoseii nr. 60 de la ADJUDECAT - ACHITAT au ajuns la destinatie, se pot inverzi. Multumesc.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Dar, hmm, stiti, ma gandesc ca materialele consumabile costa si ele ceva acolo, la multe bucati se cam aduna!
Eu as propune, daca sunteti de acord, ca Loreema sa-si opreasca banii pentru ele din ce primeste de la noi.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Dar, hmm, stiti, ma gandesc ca DVD-urile si CD-urile inscriptibile costa si ele ceva acolo, la multe bucati se cam aduna!
Eu as propune, daca sunteti de acord, ca Loreema sa-si opreasca banii pentru ele din ce primeste de la noi.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex



Asa ar fi corect.Sau dam CD-uri blank la schimb.

Jasmine si Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Am primit acum banii de la Aurelia pt cutia cu lapte Humana 2.
O trec imediat la achitata si primite de cumparator.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Si eu sunt de acord ca Loreema24 sa-si opreasca banii pt cd-uri/dvd-uri blank.
Deci Loreema, treci la cheltuieli si scazi din total si astea.

In alta ordine de idei vreau sa pun si eu la bazar un LEANDRU (planta decorativa cu flori roze si cu un miros f frumos). Are cam 165 cm inaltime cu tot cu ghiveci...sa spunem ca pret 10 RON.
Am incercat sa incarc si o poza dar vad ca sunt ceva probleme si nu merge...incerc si mai tarziu.

Apoi...licitez pt 003. Set pt scos bebe din spital alb brodat (camasuta,pantaloni, caciulita si scutec) purtat de 2 ori (loreema24) - 10 RON.





Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Roandre nici eu nu am putut incarca poze in album acum cateva zile si de aceea am pus in contul meu si am pus poza la bazar. Nu stiu ce se intampla.


Loreema24

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput