Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Leditia- ti am trimis pe PM adresa mea pentru dictionar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by Mercedes

herra- am primit marsupiul, e bun , mersi f mult.



Slava Domnului, incepusem sa intru la idei; pentru ca, recunosc, am rugat bona sa-l puna la posta cand pleaca de la noi, pentru ca posta de langa mine e in renovare...

ma bucur ca-ti place!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

andradanatalia - astept adresa pentru caruselul muzical.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

are cineva de pus la bazar,un costumas de iesit afara iarna,cat mai grosutz,pt baietzel de 4 luni(are 37 cm de la umeri pana intre craci)daca e putzin mai mare nu e problema ca oricum creste...si niste botosei asortatzi?


ancutzathree&alex***raza de lumina si fericire din viatza mea***(17iulie 2005)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">POVESTEA NASTERII
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by Mercedes

Leditia- ti am trimis pe PM adresa mea pentru dictionar



Am primit PM-ul si am notat-o.Luni dimineata pun pachetul.
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Luni pun si eu banutii in cont. Sau am mai zis asta o data?!?

http://ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

ancutzathree, te-ai uitat la produsele de la bazar si nu ai gasit nimic care sa i se potriveasca piticului?
043. Salopeta groasa de iarna pt 3-6 luni bleo cu oameni de zapada, ursuleti, braduti (loreema24) cum ti se pare?
Sau poate asta 050. Costum de iarna gros galben, marimea L, pt 0-9 luni (Mada) - 20 ron?
Botosei gasesti iar o gramada pe aici...poate-poate iti place ceva si banutii il vo ajuta si pe micutul Alex.

Herra, andradeinatalia trebuie sa-i trimiti si jucaria pe langa carusel caci le-a adjudecat pe amandoua.

pupici!



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Fetelor, as avea nevoie de o patura pe care sa o dau unei femei care mi-a cerut-o azi la biserica. Ma gandesc ca in felul asta banii se duc la Alex si femeia primeste patura. Poate aveti voi pe acasa asa ceva. Nu trebuie sa fie nemaipomenita, poate fi si ceva mai veche. Biata femeie e recunoscatoare pt orice, ca locuieste intr-o baraca si e tare frig iarna.

Pot fi si mai multe, ca noi am dus azi 2 si ne-au mai cerut. POate aveti pe acasa si vreti sa le dati.


lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am platit azi 45 RON in contul de pe prima pagina. Vin de la HVB.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Are cineva de pus la bazar carticele din cartos gros?

http://ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput