Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Scuze, eu voiam nr 034 (botosei tricotati din mohair...), nu 035 (botosei de satin...).

De asemenea, licitez si nr 010 (salopeta de iarna ... de la mamagiuliei) cu 16 RON.

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Am castigat licitatia pentru geaca 091 de la frosa...dar cum sunt incepatoare pe aici nu prea stiu cum se procedeaza...eu luni dimineata merg sa pun banii in cont. Cum intru in posesia gecutei?

Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Mygril - ii trimiti PM frosei cu adresa ta si ea iti pune geaca la posta colet.

Ana_miti nu are aparat digita, va incerca sa faca rost de unu duminica dar nu promite nimic, daca reuseste va pune poze pt carut.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Ramona, spune-mi te rog dc au intrat cei 200RON, cadou de la Bazarul Umanitar pt Alex!



Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

size=2]AJUTATI COPII IN SUFERINTA PARTICIPAND LA BAZARUL UMANITAR
http://www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59
VA RUGAM AJUTATI INIMIOARELE BOLNAVE: BELLA SI MARIUCA TEODOREI[/size=2]
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873
http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Carolinah, spune-mi cum facem sa iti dau botoseii adjudecati. Eu stau la Piata Delfinului, Pantelimon dar ma pot deplasa cu masina si in alte zone.

Vad ca ai adjudecat si produse de la Eliana. O sa vorbesc si cu ea si poate o sa iau si produsele de la ea sa ti le dau in cazul in care nu poate si ea sa vina la locul de intalnire pe care il vom stabili.


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

herra- am primit marsupiul, e bun , mersi f mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:



Am castigat si eu cateva produse. Sau cel putin asa cred, pt ca au trecut cele 24 de ore si n-a licitat nimeni peste.
Deci:
030. Batic rosu, nou, cu cozoroc in fata (baby-boom) 3RON
038. Bascutza de vara, tare frumoasa, firma Cucciolo tot de fetitze, marimea 45 (baby-boom) 3 RON
053. Costum roz de fas(Mada) - 13 ron
058. botosei bleumarin imblaniti, inchisi cu arici. Nu sunt pentru mers (au talpa elastica) insa sunt f caldurosi. Lungime talpa 12 cm (mina) - 3 RON
079. Jucarie muzicala(cand tragi de sfoara canta) (herra) 7 RON
090. Carusel muzical de pus la patut(herra) 10 RON

Ce urmeaza acum? Eu sunt din Craiova si vad ca fetele sunt din Bucuresti/Iasi/Cluj. Pentru hainutele din Bucuresti de la Mada si Mina am vorbit cu o prietena si daca se pot intalni fetele cu ea, nu mai este nevoie sa le trimita.
Banutii ii pun in cont luni.


ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andradanatalia, produsele pe care le-ai adjudecat sunt trecute in listuta jos, la adjudecat-neachitat.
"079 Jucarie muzicala" nu ti-a fost inca adjudecat pt ca ultima licitatie a fost in data de 11/11/2005, la ora 10:18:07 si daca pana maine la ora 10:18:07 nu mai liciteaza nimeni atunci jucaria va fi a ta.
Produsele iti vor fi trimise prin posta iar cele din Bucuresti pot apela daca le e mai usor si la prietena ta de aici.
Va trebui sa iei legatura cu fetele de la care ai licitat produsele pe PM si sa le trimiti adresa ta postala.

In alta ordine de idei..Leditia si de la tine am adjudecat telefonul fix si va trebui sa-l trimiti prin posta.
Iti dau adresa mea pe PM iar eu o sa-i achit direct Loreemei banutii.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by roandre



In alta ordine de idei..Leditia si de la tine am adjudecat telefonul fix si va trebui sa-l trimiti prin posta.
Iti dau adresa mea pe PM iar eu o sa-i achit direct Loreemei banutii.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.




Sigur ca da,Mihaela!In week-end fac pachetul,iar luni dimineata o sa ti-l pun la posta.Mi-am notat acum si adresa ta.
A mai licitat cineva si dictionarul,ar fi bine daca mi-ar trimite si ea adresa pana luni dim.ca sa nu mai fac alt drum,dat fiind faptul ca posta e destul de departe fata de mine.
Multumesc.
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

quote:
Originally posted by roandre

Andradanatalia, produsele pe care le-ai adjudecat sunt trecute in listuta jos, la adjudecat-neachitat.
"079 Jucarie muzicala" nu ti-a fost inca adjudecat pt ca ultima licitatie a fost in data de 11/11/2005, la ora 10:18:07 si daca pana maine la ora 10:18:07 nu mai liciteaza nimeni atunci jucaria va fi a ta.
Produsele iti vor fi trimise prin posta iar cele din Bucuresti pot apela daca le e mai usor si la prietena ta de aici.
Va trebui sa iei legatura cu fetele de la care ai licitat produsele pe PM si sa le trimiti adresa ta postala.






Da, ai dreptate. Deh, sunt zapacita, sunt si eu la inceput. Multumesc pt raspuns.

http://ada.251.ro
algo se muere en el alma

Mergi la inceput