Bazar pt Alex (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

As vrea sa pun si eu cateva produse la bazar insa nu stiu cum fac cu pozele.Le pun la mine pe webshot si dau linkul aici sau cum?
Deci as avea o pereche de pantofi crem noi(purtati o sg data) nr 35(da io zic ca-s 36,ca mi-s marisori)30Ron
-un telefon fix- 10ron
-un dictionar enciclopedic ilustrat-pt uz scolar Nou-20ron(eu am dat 400mii)
Si as mai putea face CD-uri cu desene animate daca doreste cineva.
Nu am citit ambele capitole,asa ca nu stiu cum se procedeaza aici cu banii,insa eu vreau ca cele care cumpara aceste produse sa trimita direct celei ce strange.(la alte bazaruri unde am participat se trimiteau la cel de la care lua produsul,iar acela in cont,insa eu nu vreau sa se plimbe banii aiurea prin tara.)
Voi pune imediat si pozele,insa imi cer scuze pt calitatea lor,le-am facut cu telefonul,pt ca tocmai acum ma lasa camera.
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Mygril cand ai pus tu ultima licitatie pt bluza era deja adjudecata de Mercedes chiar daca nu apucasem sa o pun la adjudecate. Deci Mercedes bluza este a ta . Carolinah, am trecut licitatiile tale.

Fetelor , haideti sa nu ne certam ca nu avem motive, nu am explicat noi exact cum functineaza bazarul celor care nu stiu exact regulile. Nu conteaza la ce ora punem noi licitatia in lista ci doar ora la care voi licitati. Acum aveti ocazia sa vedeti cum arata licitatie pusa in lista pt produsela care le vrea Carolinah.

Loreema24

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_a spune:

Buna mamici! Nu stiu prea bine regurile bazarului da sper sa ma descurc si licitez pentru:
081. Ham Farlin(albastru inchis, ca nou) (mamagiuliei) - 10 RON si
089. Carut Babycare albastru cu ursuleti, se face landou, scaun de masina si carut sport, asigur transport numai in Giurgiu si Bucuresti (ana_miti) - 50 RON

As dori daca poti ana_miti sa pui si poze cu caruciorul ca eu mai am unul de la babycare si deja s-a cam stricat. Sper sa nu fie la fel.

In week-end o sa fac curatenie in dulapul lu' bibi si pun si eu cateva lucrusoare.



Poze cu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Pozele produselor le gasiti aici POZE Bazar


Scuze pt intarziere..probleme cu calculatorul.
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Loreema, pachetul meu a ajuns la tine???
Aurelia l-a primit acum 2 zile....sper ca nu mi-au facut-o astia de la posta romana...pana acum am patit-o doar cu scrisori si acte, sper sa nu treaca la astea grele!
Sa-mi zici cand il primesti, o.k.?

Sanatate

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61094" target="_blank">Ajutati copilashii in suferinta participand la acest bazar umanitar!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Ei, ce idee buna ati avut voi cu bazarele astea. Licitez si eu asa:

030. Batic rosu, nou, cu cozoroc in fata (baby-boom) 3RON
037. Rochita bumbac, 6-12 luni, cu buzunarase si fluturasi, mai de toamna, noua, cu eticheta (baby-boom) 4 RON
038. Bascutza de vara, tare frumoasa, firma Cucciolo tot de fetitze, marimea 45 (baby-boom) 3 RON
053. Costum roz de fas(Mada) - 13 ron
058. botosei bleumarin imblaniti, inchisi cu arici. Nu sunt pentru mers (au talpa elastica) insa sunt f caldurosi. Lungime talpa 12 cm (mina) - 3 RON
079. Jucarie muzicala(cand tragi de sfoara canta) (herra) 5 RON
090. Carusel muzical de pus la patut(herra) 10 RON


algo se muere en el alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez si eu 037. Rochita bumbac, 6-12 luni, cu buzunarase si fluturasi, mai de toamna, noua, cu eticheta (baby-boom) - 7 RON
si 10 RON pt telefonul fix de la Leditia.

Leditia, dc cineva adjudeca un produs pus la bazar de tine atunci tu trebuie sa-i trimiti persoanei respective produsul iar ea va achita suma respectiva fie direct in contul postat pe prima pagina fie se intalneste cu Loreema si ii da ei banutii.
De obicei asa se procedeaza la aces bazar.

Mercedes, ok sper ca s-a lamurit problema. Recunosc ca m-am suparat putin pe moment pt ca am avut impresia (dc nu chiar asa a fost) ca te indoiesti de corectitudinea acestui bazar.
Deci licitam in continuare ca sa ajutam un sufletel nevinovat!
Multumesc de intelegere!



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by roandre



Leditia, dc cineva adjudeca un produs pus la bazar de tine atunci tu trebuie sa-i trimiti persoanei respective produsul iar ea va achita suma respectiva fie direct in contul postat pe prima pagina fie se intalneste cu Loreema si ii da ei banutii.
De obicei asa se procedeaza la aces bazar.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.




E foarte bine asa.
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Licitez urmatoarele:
079. Jucarie muzicala(cand tragi de sfoara canta) (herra)-6 ron
095. Un dictionar enciclopedic ilustrat-pt uz scolar Nou-(Leditia) - 20RON

As dori sa gasesc in bazar hainute pentru copii mai mari si in special pentru baieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez:
079. Jucarie muzicala(cand tragi de sfoara canta) (herra) 7 RON


algo se muere en el alma

Mergi la inceput