tinctura Branca Ursului

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jeni71 spune:

Saliu gagici, am mai incercat sa postez un mesaj aici da mi-a dat eroare sper sa nu apara de 2 ori. Foarte incantata sunt ca am descoperit acest site. Incep si eu dupa ce imi vine CM sa iau tinctura de BU, ma duc azi sa cumpar (sper sa gasesc) si incep sa iau. Mai am o fetita acasa da mai vreau un bebe. Astept sa imi scrieti si sa vorbim aici tot ce ne doare. Ma gandeam- am cateva prietena care tocami au facut chiuretaj si ma gandeam cum le da Dumnezeu copii celor care nu si-l doresc-offffffffff.
Va sarut pe toate, Jeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zamfir.mel spune:

Fetelor care ati luat tinctura de branca ursului,ati observat vreo dereglare a ciclului menstrual? eu iau de o luna si 2 saptamani si mi-a venit ciclul dar o data la 24 zile a doua oara la 23. E normal? Ati patit si voi la fel? va pup,

mel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Eu am facut 3 luni tratament cu bu si de fiecare data mi-a venit la 32 de zile.normal pentru mine.In a 4-a luna ,cand nu am luat bu, mi-a venit la 31 de zile.Deci fara dereglari mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

mel Eu am luat BU trei luni, mai demultisor. N-am observat nici o dereglare de genul asta. Poate stiu alte fete mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

In timp ce ati folosit branca ursului v-ati mai luat si temperatura?
Daca da, ati observat ceva schimbari majore in grafic?
Eu sunt la a doua luna de branca ursului si parca parca a crescut nitelus.


ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Eu am luat branca ursului(intai tinctura si apoi capsule) o luna de zile si in luna asta am si ramas insarcinata. Acum nu stiu daca e doar o coincidenta sau chiar a avut efect. Totusi eu aveam multe CM anovulatorii. Si cat am luat-o imi dadea o stare de bine si mai ales imi facea un chef de de nu-i venea sotului sa creada.

8+


Cornelia mami de Eduard(21 06 2004)
POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Eu iau de ceva timp branca ursului, doar ca nu am observat nici o modificare in TB. Branca ursului este buna pentru ovulatie si eu pana prin ziua a 11-a a CM nici macar nu ma intereseaza TB, la un CM de 25-29 de zile ca al meu.
ali, tu iei branca toata luna fara pauza?

"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papushel spune:

Fetelor, imi puteti spune, va rog cum se ia BU?..din a cata zi..sau cate zile pe luna..si daca e indicat sa se combine cu napraznicul din tratamentul naturist al Liviei?..multumesc tare mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Prima luna am luat BU numai pana la ovulatie si nu s-a intamplat nimic, asa ca luna asta am zic ca voi incerca varianta cealalta si sa iau toata luna.
Nu stiu cum e mai bine!

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Fetelor, eu sunt pe atreia luna de BU. In prima am luat 20 picaturi de 3 ori/zi si dupa aceea am luat pastile 1 sau doua de 3 ori/zi. Asa mi-a recomandat un medic naturist. Nu are nici o legatura cu CM sa luati din prima zi a CM-ului sau pana la ovulatie, etc., ci se iau non-stop 3 luni.
Succes! Efecte la mine: eu aveam unii hormonii dati peste cap, chiar sub limita de menopauza (sau or fi fost facute prost????), dar dupa 1 luna si 1/2 valorile au inceput sa creasca si acum sunt la limita inferioara a normalului!

Mergi la inceput