tinctura Branca Ursului

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

Eu i-am luat branca ursului lui barbatu-meu...dar ceai, nu tinctura.
"Dumnealui", dupa ce a refuzat analizele vreun an (ca el n-are probleme... ) s-a trezit ca e AZOOSPERM.

Ati observat efecte la barbati?
Cit de bune, si in cit timp?


Tx!


Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mizoneta spune:

Salve! si eu stau in italia si ma interesa si pe mine sa cumpar Branca Ursului. Unde o gasesti si cum se chiama aici? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buzincu spune:

Iau BU-tinctura de 2 luni , iar prima data CM de la 26 zile s-a dus la 37 zile . De luna aceasta am inceput sa iau si ceai de napraznic , cate 4 cani pe zi. Sa vedem ce-o mai fi , va anunt daca s-o ivi ceva .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mizoneta spune:

Salve!, e de mult ca urmaresc aceste conversatii, dar nu am ajut curajul sa scriu. Eu ma chinui de un an sa raman gravida si nu reusesc. Am fost la doc. si mi-au spus ca totul e in regula, dar nu prea am ovulatie (inceata), urmand sa-mi dea sa fac tratament ptr. aceasta ovulatie. Eu vazand ca aceasta tinctura face minuni, m-am gandit ca poate ar fi bine sa iau si eu, neavand o menstruatie regulata, etc. Face bine la mai multe. Eu nu stiu cum sa-mi procur aceasta tinctura aici ca sa nu mai trimita pachet din rom. As vrea ca asta sa ramana secretul meu. Ma poate ajuta cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

Luati tinctura de brinca ursului fara sa va ginditi de doua ori. In afara ca are un efect de revigorare a organismului, e un preparat miraculos impotriva infertilitatii. Sotul meu a luat trei luni si eu la fel, m-am luat dupa el. El nu a masurat cu picatura sau cu lingura cum scrie pe prospect ci a baut direct din sticluta cite o inghititura, de 4 ori pe zi. Deocamdata nu am facut nici un copil asa cum ne-am fi dorit dar pot sa va spun ca: de unde trebuia sa ma rog de el sa "facem copii" ...acum ma roaga el pe mine. Chestia este ca el lucreaza de la 5.30 pina la 22.30 zilnic, era foarte stresat inainte si era normal ca el sa fie obosit si eu sa-l bat la cap.
Acum, nu mai conteaza, e de 5 ori mai "viril"! Poate nu e mare lucru dar eu stiu sigur ca asta ne sporeste sansele sa devenim parinti..
Asa ca ...repet: luati brinca ursului, repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Fetelor, stiti cumva ce firma din Romania face tablete de BU? Sotul meu nu vrea sa ia tinctura, nu suporta mirosul de alcool. De la anu vreau sa-i caut niste pastile dar nu stiu unde as putea gasi. Ma puteti ajuta?

"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

bubulina 1, capsulele de branca ursului sunt facute de FAVISAN, sunt 40 de bucati si costa cam aproximativ 55.000 lei ROL. Intrucat eu nu le-am gasit in farmacii, in cele din urma am dat comanda intr-un plafar si mi le-a adus pe comanda.
Si eu am avut aceleasi probleme cu sotul meu care nu suporta mirosul de , insa acum ia capsulele fara probleme.
Iti urez succes.

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Merci mult Mi-ka pentru raspuns! De la anu trebuie sa caut, am o gramada de plafaruri prin zona, poate am noroc.

"Speranta moare ultima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mizoneta spune:

Salve!, sunt fericita ca am gasit Branca Ursului si aici. De luni o sa incep sa iau. Va doresc un Craciun Fericit cu multi bebelusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Fetelor, sa va dau si o veste buna: dupa 2 ani de stagnare la un milion jumatate de , in urma tratamentului BU 2 luni de zile, avem acum 4 milioane de . Este o realizare, nu?

Va pup si succes!

Mi-ka

Mergi la inceput