Bella, audienta la viata (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Soli, ti-am trimis email. Sper sa rezolvati cu taromul repede, ca azi e vineri si sambata nu prea lucreaza administratia !

ce vesti te-au devastat ? m-ai pus pe ganduri
Pashosha, s-a intamplat ceva ? Da un semn de viata, te rog frumos.

astept vesti
gabriela

"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Suntem cu sufletul alaturi de familia voastra atat de frumoasa.
Drum bun si sa va ajute Dumnezeu sa reveniti cu bine !



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Draga Rodica,

drum bun intregii familii si sa va intoarceti mai sanatosi cu un pas si in plina forma !

Ieri ma gindeam cite s-au intimplat in viata voastra in ultimele 3 luni : o poveste cit intr-o intreaga viata de om ! Curaj, Rodica : totul va fi bine si ne veti aduc o Bellutza aproape vindecata.

Am inteles din ce scriai ca cele doua surori s-au intilnit :) : ce veste grozava !

Va imbratisez pe toti,
adina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Drum bun Rodica, Dumnezeu sa va ajute sa va intoarceti cu bine si Bella sa fie sanatoasa.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Acum 2 secunde am vorbit cu dna Dighe care s-a dus sa ii astepte la aeroport. Era putin panicata ca avionul a aterizat de jumatate de ora, bagajele se rotesc dar ei nu prea apar ... cu siguranta coboara printre ultimii din avion, pana ce isi strang toate jucariile Bellei Nu va faceti griji, sunt sigura ca sunt bine.

Am rugat-o sa ii dea voie Rodicai sa ma sune sa imi zica ca au ajuns cu bine. Dna Dighe este cu ochii in patru, pentru ca nu ii cunoaste si i-am zis sa se uite dupa o dna slabutza si cu ochelari ... si cica sunt multe doamne slabutze si cu ochelari si e bulversata, insa ea se uita si dupa un bebe Cum am alte vesti va scriu.

Doamne ajuta!
Gabriela

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Gata! Au ajuns cu bine. S-au intalnit cu dna Dighe si sunt in drum spre Anvers.
Maine ne intalnim la biserica in bruxelles si vorbim mai multe atunci, sa vedem cum hotarasc cu cazarea.

Sa ne rugam pentru Belluta sa aiba analize bune.

Doamne ajuta!
Gabriela

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_danen spune:

Azi e o zi mai speciala.Toti ingerasii si-au dat intalnire langa Bella.
Presupun ca doctorul doar o s-o consulte astazi,dar chiar si asa,in sfarsit i se acorda sansa la viata micutei noastre Bella.
Multa forta puiut scump si sa stii ca ne rugam tare mult pentru tine.
Te asteptam sanatoasa acasa.

EU SI AI MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Ne-am intalnit cu Soli !
I-a mai venit inima la loc dupa zborul cu avionul. Bellei insa i-a placut la nebunie zborul, asa ca de fapt Soli a stat in bratele Bellutei

Maine dimineata vor merge la consultatie si cred ca maine vom sti mult mai multe despre programul de analize si cand va fi operatia.

Nu am apucat sa o vedem pe Bella pentru ca a ramas acasa cu Adi, afara fiind destul de racoare si am inteles ca au scos-o la plimbare aseara si erau ingrijorati ca avea temperatura 38.

Dna Dighe la care stau este o femeie super de treaba si sotul dumneai la fel si ma bucur ca i-au intalnit. Sper ca maine sa va dau mai multe vesti si alea dintre cele mai bune.

Doamne ajuta!
Gabriela

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_danen spune:

Cu siguranta vor fi vesti bune pentru ca Bella a fost o protejata a sortii(i-adevarat cu intarziere..).
Rodica si Adrian...multa putere sa rezistati presiunilor psihice.
In curand veti fi o familie fericita si sanatoasa.
Doamne ajuta.

EU SI AI MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Aveti vesti despre Bellutza ?

Mergi la inceput