Bella, audienta la viata (3)

Bella, audienta la viata (3) | Autor: lorelei_19

Link direct la acest mesaj

Continuarea de la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57223&whichpage=11" target="_blank">partea a doua
Poftiti va rog.

"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Ma rog pentru voi ca operatia sa reuseasca si sa va intoarceti acasa cu bine.D-zeu sa va aiba in paza,iar tie Rodica sa-ti dea multa putere ca sa depasesti acest moment si sa ramana doar o amintire.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Draga Soli,

Ti-am trimis un email. Te rog sa-mi confirmi daca l-ai primit. Multumesc pentru efortul de a-mi aduce ce te-am rugat.

Foarte important: Vine cineva sa va ia de la aeroport? Daca nu, gasesc pe cineva cu masina sa va asteptam la aeroport. Sa ai adresa unde veti sta ca sa mergem direct acolo.

Daca mai ai orice nelamurire, oricat de ciudata ti se pare, nu ezita sa intrebi !

Doamne ajuta!
Gabriela

"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Rodica, Adi, Belluta, drum bun! Sa dea Domnul ca micuta Belluta , pe care o iubim cu totii, sa treaca cu bine de operatie si sa isi revina foarte repede!Suntem cu gandul si sufletul alaturi de voi!Poate reusim sa va facem si o vizita la spital, daca se va putea.Dar asta vom discuta mai incolo. Important e ca voi sa ramaneti la fel de optimisti. Belluta e un copil puternic si sunt sigura ca va fi totul bine si pentru ea si pentru voi. Iubirea voastra pentru aceasta mica minune e cel mai bun "medicament".

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubitnoisi mai noicele mai noinou-noute


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Drum bun si sa va intoarceti sanatosi. Bella, sa fi la fel de puternica si luptatoare ca si pana acum.

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Drum bun si sa aveti parte de tot binele din lume. Va tinem pumnii!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

Multumim tuturor , suntem pregatiti sa plecam , prof. Sluysmans ne asteapta luni la ora 10, sper sa nu avem nici o problema , intr-adevar o doamna deosebita ne asteapta la aeroport

Gabriela Hogas , am luat tot ce ne-ai rugat, ti-am trimis un mail !
Nu stiu ce telefon vom avea acolo .


Adela , o sa te contacteze Teo pentru dosarul intocmit de dna dr , si deasemenea nasa , nu am reusit sa ajung la tine ieri ; vestile primite m-au devastat .

va multumim pentru gandurile bune , dat fiind ca saptamana viitoare deja bella este programata la operatie , o sa fiu internata cu ea , dar ve-ti primi vesti prin Gabriela Hogas .

va imbratisam .






Incercam



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

incercam sa nu ne uitam inapoi cu tristetea ca lasam in urma cele mai frumoase trei luni din viata noastra , incercam sa ne concentram doar la prezent !

cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Drum bun si Dumnezeu sa va ajute. Sa va intoarceti sanatori si le fel de plini de speranta cum plecati.


Va tinem pumnii

Mama Ana si Mirunica (16.05.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/slippers76/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

inca nu a venit confirmarea de la Tarom...se incearca a se gasi locuri pentru ei, dar datorita faptului ca totul a fost contra cronometru....asta e...se agita toata lumea de zor
cu siguranta vor gasi locuri ca Bella a fost norocoasa din prima zi...

sper sa gaseasca locuri ca sa plece maine....
sunt sigura ca Bella este iubita acolo sus mult de tot, si nu ma gandesc la altceva decat la momentele frumoase pe care Bella le va petrece cu mami , tati si surioara ei cea mare care o adora..
In rest, nu facem decat sa ne rugam....

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Dragii nostri! Sa dea bunul Dumnezeu sa va intoarceti inapoi cu bine si cu bebelusa noastra draga cu un pas mai inainte pe calea vindecarii!
Fiti optimisti si increzatori pt ca asa cum zicea si Pash, Belluta e mult prea norocoasa ca sa nu fie totul bine!

Va pup, cu drag!

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

VA RUGAM SALVATI-O PE BELLUTA!!!!!!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput