Sa ne rugam pt Liviu, azi e langa Dumnezeu!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Doamne-ajuta si fa o minune pentru Liviu si da-i multa putere Anei! Sper din tot sufletul sa se mai poate face inca ceva!

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nici o schimbare. Acum am vb cu Ana...bietul Liviu rezista asa...in coma...nici nu se duce, nici nu da un semn ca si-ar reveni. Iar doctorii i-au spus Anei ca de ce mai insista?? ca de ce nu il ia acasa si gata?

Sunt asa de revoltata...nu ii fac nimic, are doar perfuzii cu glucoza si inca ceva pt cresterea tensiunii...atat! Cum e posibil? Oare chiar nu mai au ce ii face?

offf....Ana mi-a spus sa va transmit sa nu il lasati pe Liviu din rugaciunea voastra catre Dumnezeu...ca poate se intampla o minune...

Si mi-a mai zis...uite cum a aranjat Dumnezeu lucrurile, mi i-a adus inapoi pe ai mie (parinti) si mi-l ia pe Liviu...

Doamne, fa o minune! iarta-i si lasa-i sa se bucure de viata asta impreuna!

Doamne ajuta!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:


Doamne ajuta!
Ma revolta atitudinea medicilor,dar D-zeu e mare si poate face minuni!
Ana, nu inceta sa speri niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

A reusit sa vorbeasca cu dr. Irinel Popescu? El ce zice?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Taty spune:

Cei care merg miine la biserica sa il trecem pe Liviu pe un acatist specificand faptul ca este grav bolnav!
Doamne ajuta-l pe Liviu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Desi are nr de mobil al dr I Popescu...nu l-a sunat si nici nu vrea sa il sune...
Zice ca daca nu are o relatie, cineva sa vb cu dr inainte ca sa puna o vb buna pt ei...ea cum sa il sune?
Nici nu stiu ce sa zic...Oricum vineri a fost plecat la Galati la o conf iar daca DOAMNE AJUTA Liv rezista, luni il va cauta Ana pe dr in spital sa vb cu el..



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amuleta spune:

Nu, nu mai au ce sa-i faca, saracul de el ! Sa ne rugam pentru sufletul ei, ca ea duce tot greul acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Doamne ajuta pazeste si protejeaza !!!

Va pupam dulce pe toate si pe toti,va dorim tot binele din lume si MULTA SANATATE!
Alessia, Benny (02.03.05) si Sebi (16.01.98)


Poze de pitici voinici


"Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic". - Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Liviu si Ana, multi se roaga pentru voi, ne rugam si noi ca Dumnezeu sa fie alaturi de voi, este greu sa intelegem caile Lui.
Pana si Isus a spus: "Nu voia mea si voia Ta sa se faca, O Doamne."
Liviu, minuni exista, ne rugam si suntem mereu cu gandul la tine.
Ana, nu esti singura in aceasta durere, noi toti suntem alaturi de tine.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Eu cred ca acum, cele care o cunosc mai bine pe ana trebuie sa fie alaturi de ea, tare mi-e teama ca liviu nu-si va ma reveni, este de doua zile in coma , nu? Fata asta trebuie sustinuta,a trecut prin prea multe. nu stiu zau cum de le da unora D-zeu atata suferinta...abia daca o mai pot duce.

Mergi la inceput