Sa ne rugam pt Liviu, azi e langa Dumnezeu!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Doamne ajuta!
Multa putere Anei si asteptam o minune pentru Liviu.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58070" target="_blank">Cum arata mama mea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873" target="_blank">De la inima la inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Ofof....nu imi vine sa cred....cita speranta aveau! Cit ne-am bucrat ca reusisera sa ajunga aici...

Draga Doamne, ajuta-i pe amindoi, da-le tarie si sanatate!


----------------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Ajutati un OM sa traiasca!

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Preotul l-a impartasit pe Liviu.
Ana Maria din Frankfurt a vb acum cu Ana. Doctorii o intreaab daca nu vrea sa il ia acasa...

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Fetelor care nu ii stiti pe Liviu si pe Ana, va pun aici din nou pozele de la ziua lui de nastere. Uitati-va la cit de frumosi sunt amindoi! Rugati-va pentru ei! Sunt doi oameni deosebiti care au luptat contra bolii si a lipsurilor tinindu-se de mina... Ajuta Doamne pe Liviu sa treaca peste boala si sa revina la constiinta!

http://www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3316369

------------------------------------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Ajutati un OM sa traiasca!

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Doamne, nu pot sa cred...

Cristina, n-am avut putere sa sun, a si fost sofia toata ziua acasa, e cam imposibil


acum...nu ne ramane decat sa intelegem ca Liviu nu va mai suferi.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

ah, Daniela, desi stiam pozele le-am deschis din nou si iar m-a luat plansul...

as vrea si eu sa o sun pe Ana iar...dar azi de doua ori am vb cu ea si de doua ori a plan sin telefon fara oprire acuzandu-se ca l-a omorat pe Liviu si ca din cauza ei se intampla tot ce se intampla...
degeaba i-am vorbit, urechile ei nu mai vor sa auda nimic, ochii ei nu vor decat sa ramana pe Liviu...mi-a zis ca ea nu poate trai fara el, fara sa ii vorbeasca, fara sa il simta langa ea..

cat se iubesc oamenii astia...si ce nedrept este sa vezi cum se stinge omul iubit si nu mai poti face nimic pt el...of Doamne Dumnezeule, pot sa mai sper intr-un miracol? asculta-ne rugile noastre, lasa-l sa traiasca, e un om asa de bun , asa de cald...of Doamne...



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Doamne, Tatal Nostru Care Ne Esti In Ceruri

Ajuta-i pe acesti oameni!

Sunt fara cuvinte; urmaream evolutia starii lui Liviu dar nu am crezut...asa cum nimeni nu crede...ca s-a ajuns aici!

Ne Rugam Tie Doamne, pt Sufletelele Lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Doamne, mai fa o minune! Ne rugam pentru ei...

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 5 luni) si Ramona (3 ani si 4 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Nu mi-a venit sa cred cand am citit, aproape mi-au dat lacrimile...fetelor poate iasa din coma, printr-o minune...si atunci am putea incepe tratamentul maicutei. atat mai putem spera...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sveronica spune:

Nu mai stie nimeni nimic ?????????Nu are nimeni nici o veste ?

Mergi la inceput