Sa ne rugam pt Liviu, azi e langa Dumnezeu!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

nu stiu de conturi dar stiu ca dupa Halle le mai ramasesera bani. nu stiu insa cat au mai cheltuit intre timp in .ro dar Ana mi-a zis ca deocamdata nu are nevoie de nimic. cand va avea imi va spune.

si eu m-am gandit sa o ajutam cu pomenile, asta in cazul in care le va face ea si nu mama lui Liviu...am sa incerc sa o sun diseara sa vb cu ea mai multe, sa vad daca va fi in stare..

multumesc in numele ei pt sprijin.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe Liviu!
Sincere condolente, Ana si multa putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramybrasov spune:



Stiu de vestea asta teribila de 2 zile dar nu am apucat sa scriu nimik.

Ana sincere condoleante, fii puternica, tu ai fost si ramai o luptatoare, iar Liviu de acolo de unde e va veghea acum el asupra ta.
Chiar daca fizic nu mai este langa tine, el va fi mereu in preajma ta, o sa il simti mereu aproape pentru ca v-ati iubit prea mult.

Dumnezeu sa il odihneasca si sa il primesca sub aripa sa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Ana, zilele acestea ai fost si esti mereu in rugaciunile mele, stiu (dintr-o experienta asemanatoare) ceea ce simti, dar fi tare draga mea, fi tare si rezista ca o data tu si Liviu sa va puteti bucura de ceea ce ne-a promis Dumnezeu.
Noua ne este greu sa realizam, dar la Dumnezeu nimic nu se termina in momentul in care o persoana isi termina viata aici pe pamant.

Dumnezeu sa fie alaturi de voi!

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

am venit acasa si direct la telefon sa vorbesc cu Ana...dar nu raspunde nimeni, am lasat sa sune mult...nu mai insist sa sun din nou caci probabil telefonul e pe mut sau nu e langa ea...dupa calculele mele, cam maine ar fi inmormantarea, asa ca e ultima seara cand il mai are pe Liviu langa ea, fizic...



--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Dumnezeau sa il odihneasca pe Liviu, iar Anei sa-i dea putere sa mearga mai departe!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_MS spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe Liviu ! Ana, multa, multa putere iti doresc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca !

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Am vorbit acum cu Ana.Pe Liviu l-au inmormantat ieri.Ea este inca la Horezu si va mai sta acolo ceva timp.In privinta ajutorului din partea noastra,mi-a spus ca nu are nevoie de bani(mai are )...ci doar sa ne rugam in continuare ptr sufletul lui Liviu.


------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:


Fetelor, mai stiti ceva despre Ana? Cum se mai simte? Are nevoie de ceva?
D-zeu sa fie cu ea si cu Liviu!

Mergi la inceput