Sa ne rugam pt Liviu, azi e langa Dumnezeu!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Bunul Dumnezeu sa il primeasca la el. Condoleante sincere Anei!

[DC]



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca !!

Ana fie ca Bunul D-zeu sa iti de-a puterea si curajul sa treci si peste asta ..tu esti cea care acum trebuie sa traiasca pentru amandoi ! Stiu ca durerea e cumplita ,dar Liviu e acum INGERUL tau ..asa cum tu ai fost Ingerul lui aici pe Pamant ..si ca sa vezi asa e ..gandeste-te ptr o clipa ..numai oamenii minunati si deosebiti pleaca in Imparatia Cerului in zile binecuvantate inainte de un mare praznic (pe 14 este Sf PARASCHEVA ) Fii puternica !!

Sincere Condoleante,

Cu drag , Alessia


Ps .Fetelelor, daca stange cineva bani ptr o coroana din partea va rog sa imi da-ti si mie un Pm !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Sincere condoleante...si multa ,multa putere mamicei indurerate

"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.
Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti pe ceilalti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns she_wolf spune:

Offff...nu-mi vine sa cred.
Dumnezeu da-l odihneasca!

Claudia si Cristi (16.12.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Draga Ana, condoleante! si multa, multa putere! fie ca dragostea pe care Liviu ti-a purtat-o si cu siguranta ti-o poarta in continuare, de acolo de unde este acum, sa-ti dea taria de a merge mai departe!



Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Papadia spune:

Ce pot sa mai spun ?NU am cuvinte .Am vazut ca sunt mai multe pagini scrise si am sperat inainte de a le deschide intr-un miracol dar nu a fost sa fie.Dumnezeu sa-l odihneasca.Nu le-am cunoscut povestea la fel de bine ca voi dar nu-mi pot stapini lacrimile.Pacat.Dumnezeu sa-i de-a putere Anei si sa aiba grija de ea.

moldovan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:


Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! Am sperat pana in ultimul moment intr-o minune ... dupa o indelunga suferinta si-a gasit, in sfarsit, linistea! E atat de dureros, cuvintele sunt de prisos ...
Condoleante Ana si ma rog la Bunul Dumnezeu sa-ti dea putere sa poti merge mai departe!

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Doamnelor...

se strang bani pt Ana?

poate ne unim cumva sa o ajutam cu pomenile. Macar noi sa o ajutam!

nu stiu ce as putea sa zic..cuvintele sunt fara rost aici dar..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

aseara am ajuns tarziu acasa dar i-am dat 2 mesaje pe mobil Anei si i-am transmis gandurile voastre.

cat despre ajutor, mi-a spus ca nu are nevoie decat sa ne rugam ca Liviu sa ajunga in ceruri, sa ne rugam pt sufletul lui.

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:


Eu plec in tara peste 10 zile si o sa ii dau cativa banuti!
Ana , nu mai are nevoie de mult, ci de putin,dar acel putin ii poate aduce un zambet pe chipul ei innecat in lacrimi!
Probabil stim cu totii, ca dupa ce trece inmormantarea,neamurile pleaca fiecare la casa lor , iar Ana o sa ramana cu inima sfasiata, probabil singura, sa infrunte tristetea si cheltuielile care nu sunt putine.
Andra, oare Ana mai are deschise conturile acelea in euro si lei?

Mergi la inceput