Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce ma bcur de vestile bune!!! Hai ca totul o sa fie bine!!! Dumnezeu sa aiba grija de voi acolo si sa veniti sanatosi acasa!!!!

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Pentru tine Felis si pentru Mihaita multa sanatate si atunci cand vei citi mesajele noastre trimise de paxela sa consideri ca am venit la tine in vizita cu toate gandurile noastre bune si cu Stiu ca e greu cand nu te viziteaza nimeni dar stiu cat de mare e bucuria sa te sune cineva drag sau sa primesti vesti de acasa.
pup

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii


Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

felis: multa putere, sanatare si noroc va doresc!

felicitari tuturor!

toata lumea spune despre romani ca , in ultimii ani, au devenit egoisti, ca nu vor sa stie unii de altii, ca nu se ajuta intre ei! iata ce lucruri minunate se pot face totusi!!!! am citit cum o sprijinti pe felis, si cred ca , desi, chiar daca nu poate citi acum , gandurile voastre ajung la ea si ii dau aripi si putere sa treaca peste greutati.

felicitari tuturor pentru lucrurile bune pe care le faceti pentru copii... Dumnezeu va ajuta pentru asta.

o seara minunata!

v

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Lapticul a plecat spre Felis si ajunge la ea luni.


Eliza si Alex (15 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

Bunul Dumnezeu fie cu tine si cu copilasul tau, Felis.



Leta si un bebe
POZE DE OCTOMBRIE

want my life back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Felis, multa sanatate si putere va uram, suntem alaturi de voi si urmarim, pas cu pas, ce se intampla acolo, prin bunavointa fetelor care ne tin la curent. Va iubim mult si ne rugam sa treceti cu bine peste toate incercarile! Va asteptam cu drag, sanatosi, acasa!
Cu toata dragostea,

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

NOI VESTI BUNE DE LA FELIS
se pare ca pe marti, miercuri ar pleca la Bologna, pentru operatie
asta i-a spus o asistenta cu care ea nu a prea vorbit pana acum

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

noi vesti bune de la felicia
mihai este bine, acolo se fac demersuri pentru urgentarea plecarii la Bologna, iar ea era super fericita; astazi a primit vizita unor milanezi, ea romanca el italian care au aflat de ea de pe un forum romano -italian ( multmim camelias ) si care i-au adus lui mihai un maimutoi mai mare ca el care ii place foarte mult si pe care l-a smotocit toata ziua, iar ei i-au cumparat o cartela de vodafone sa sune mai ieftin in tara ( asa o costa 23 de centi cu tva iar cu roaming era 65 fara tva) cand a vrut sa bage cartela a constatat ca tel ei era codat pe orange drept urmare omul a fost super finut si i-a lasat pana la plecarea in tara telefonul lui( nu are si incarcator dar a zis ca se descurca prin spital caci marca e cunoscuta si frecventa iar incarcatoarele se potrivesc)
ea era super fericita si foarte vesael in comparatie cu ultimele 2 zile cand o cam apucasera emotiile, dorul de tara, si teama de operatie

multumim din suflet tuturor celor care au ajutat intr-un fel sau altul in cazul lor

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

paxela,
spune-i lui felis ca-si poate decoda cartela orange foarte usor la o firma de service mobil. asa am procedat eu, poate o ajuta cineva si-i duce cartela la o astfel de firma.

eu am facut asta inainte sa plec din tara - deci in romania, dar sunt sigura ca si acolo se practica

sanatate tuturor!


v

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

quote:
Originally posted by disperata

paxela,
spune-i lui felis ca-si poate decoda cartela orange foarte usor la o firma de service mobil. asa am procedat eu, poate o ajuta cineva si-i duce cartela la o astfel de firma.

eu am facut asta inainte sa plec din tara - deci in romania, dar sunt sigura ca si acolo se practica

sanatate tuturor!


v


un tatic de nov- dec s-a oferit sa o ajute in problema asta , nu stiu daca in oraselul acela micut gaseste service de telfoane si in plus ii e greu sa iasa ca nu are cu cine sa il lase pe Mihai

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput