Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

paxela, poate ne spui si noua nr de italia sa o putam suna (banuiesc ca acea cartela vodafone are nr de italia). Daca sunam pe nr ala ea nu ar plati nimic banuiesc.

Sanatate multa Mihaita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

00393400716805 nr de italia al Feliciei

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaS spune:

Am vorbit acum 10 min cu Felicia. A primit pachetul de la voi si postarile de pe DC. Era foarte bucuroasa. A spus ca ma suna peste cateva minute ( eram afara ) ca sa-mi spuna ce sa va scriu.

Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Va multumesc di suflet pentru randurile voastre pe care le-am citit inclusiv pana pe 10 octombrie ora 14.
Enya ma bucur ca ai aparut, m-am gandit la tine, si mi-au dat lacrimile la randurile tale. Cu siguranta voi face asa cum mi-ai zis.
Leta multumesc si tie.
In legatura cu Mihai, dupa cum stiti, plecarea la Bologna e stabilita pentru joi.Daca ieri era doar o probabilitate cu fiecare clipa care trece e din ce in ce mai sigur. Am primit laptele si postarile, multumesc tuturor.
Mihai e bine, rade toata ziua, se joaca cu papusa lui si e foarte cuminte. In fiecare zi cel putin 2-3 persoane spun despre el ca e frumos si curajos. Astazi i-au adus asistentele inca 2 jucarii. Toata lumea a ajuns sa ne placa, mai ales pe Mihaita.
Multumesc si la fetele care v-au tinut la curent cu noutatile.
Ne rugam sa nu apara nimic imprevizibil ca joi sa putem pleca la Bologna. Din momentul in care am plecat la Bologna totul mai dureaza 3 saptamani daca totul decurge bine.
Va pup pe toti.


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Sanatate multa si curaj ! Sigur totul va fi bine



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaS spune:

Am vorbit cu Felicia in seara asta si mi-a spus ca maine dimineata la ora 6 pleaca la Modena. Cand am noutati va anunt.
Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ce bucurie sa citim vestile bune despre Mihaita! Doamne ajuta sa fie din ce in ce mai bune!

Roxana si Patrick (29.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

felicia si mihai au ajuns la modena ( locul stabilit pentru operatie) de acum in maxim 6 zile va fi operat
va fi operat de acelasi doctor care l-ar fi operat si daca ar fi ajuns la bologna

revin cu vesti

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Super vestile!!! Multa sanatate , sa vii sanatos acasa, Mihaita!!!

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaS spune:

Dupa cum v-a spus si Paxela astazi dimineata au ajuns la Modena.
Astazi toata ziua i-au facut toate analizele iar vestea cea mare ( am aflat-o acum 2 minute) maine il opereaza !!! Nu este 100% dar aproape sigur, mi-a spus Felicia ca a vorbit cu o asistenta din schimbul 2 care i-a spus ca maine vin cei de la Bologna si il opereaza.
Rugati-va pentru ei!
Camelia

Mergi la inceput