Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Gata!... Am declaratia lui Cornel refacuta..., au sunat de la consulat ca au si ei actele medicale si maine sa ma duc cu toate actele pt viza... si vineri sa plecam Doctorul ne astepta vineri in Italia

Sper sa nu mai fie probleme maine!


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Draga Felis, eu de cateva zile am aflat de problemele cu care te confrunti...intr-o seara am intrat sa vad ce e la "Ce mai face Mihai.."
Citeam destul de superficial post-urile de la Mamici de nov./dec.
Sunt foarte marcata si ma gandesc mereu la tine de vreo 2 zile... ce incercare grea v-a dat Domnul in viata... o poti privi in multe feluri...
Incerc sa-mi imaginez prin ce-ai trecut si treci in continuare si te admir sincer ca esti asa cum esti... de fapt ca sunteti asa cum sunteti(tu si sotul tau).
Iti doresc multa putere si sanatate sa le poti "duce" pe toate astea, sa aveti o operatie si o refacere usoara. Te pup pe tine si pe puiul mic ( e un scump de)!

Dana & Iris
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:



Ma bucur enorm !!!! Spor la facut bagaje !!!!

Italia, pregateste-te, vine Mihaita a lui Felis

Sa dea Domnul sa fie totul bine si sa auzim vesti bune despre inimioara lui.

Doamne ajuta si iti multumim ca mai pleaca un copilash sa se faca bine.
Gabriela


quote:
Originally posted by FELIS

Gata!... Am declaratia lui Cornel refacuta..., au sunat de la consulat ca au si ei actele medicale si maine sa ma duc cu toate actele pt viza... si vineri sa plecam Doctorul ne astepta vineri in Italia

Sper sa nu mai fie probleme maine!


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero




Mihaita Hogas are nevoie de tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Felis, ma bucur nespus ca s-a rezolvat, va uram din toata inima drum bun si sa aveti succes in toate. Ne rugam ca bunul D-zeu sa faca ca toate sa mearga ca pe roata si sa va intoarceti cu bine acasa... trebuie sa ne intalnim, s-o punem de-o petrecere dupa asta! Va iubim mult!!!!

Cam cat stati acolo?

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela roxana spune:

"Posted - 27/09/2005 : 14:26:03
--------------------------------------------------------------------------------
Gata!... Am declaratia lui Cornel refacuta..., au sunat de la consulat ca au si ei actele medicale si maine sa ma duc cu toate actele pt viza... si vineri sa plecam Doctorul ne astepta vineri in Italia

Sper sa nu mai fie probleme maine!

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)"
Felis iti tin pumnii stransi sa fie totul asa cum va doriti, dar un singur lucru vreau sa te rog, ai maaaare grija de santatea voastra, si mai ales a ta!!!; cand te vad prin cate greutati treci si cat te zbati, in fata ochilor imi vine imaginea alor mei, mai ales a mamei care ea ,decat era prietena drumurilor, chiar si acum, chiar daca este diabetica si cardiaca, pleaca mereu cu medicamentele dupa ea si cu DUMNEZEU INAINTE!!!; ASA CA, CU DUMNEZEU INAINTE!!!, SI SA VA INTOARCE-TI PLINI DE FORTE SI VOIOSI!!!

.
http://photos.yahoo.com/nlroxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Drum bun Felis, sa veniti sanatosi si voiosi...iar acolo...multa putere, multa rabdare si mai ales multa multa sanatate ptr Mihaita cel scumpel. Domnul si doctorii vor avea grija de el si de tine.


mami de vladut(15 nov.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Felis , draga, ma bucur din tot sufletul ca in sfarsit puteti pleca!
Sa dea Dumnezeu sa te intorci de acolo cu Mihaita sanatos si sa sarbatorim impreuna !
Noi vom fi mereu alaturi de voi cu ganduri bune cat timp veti fi plecati .


Roxana&Co

POZE CU PITICII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Felis, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine cu tine si cu Mihaita si sa veniti de acolo sanatosi. Ma voi ruga sa iti dea Dumnezeu putere sa treci cu bine peste zilele care urmeaza. Probabil ca nu va fi usor sa fii singura dar gandeste-te ca ai foarte multi prieteni care vor fi cu gandul la tine.


Poze cu mandrutele
carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dutzi spune:

Felis si Mihaita, va dorim drum bun si tot binele din lume; cu siguranta o sa incapeti pe maini bune, iar noi, prietenii de acasa, ne vom gandi tot timpul la voi.
Asteptam cu nerabdare sa ne vedem la iarna, sanatosi, frumosi si mari strengari.
Pentru tine, draga mamica,
, iar pentru tine, drag pui Mihaita, o mie de .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Drum bun, mamica puternica si puiut curajos, sa va intoarceti cu bine amandoi.
O sa ne gandim la voi in fiecare zi si-asteptam vesti cat mai curand vesti bune.
multi, multi

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput