Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(3)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SimoV spune:

Felis draga, sa dea Dumnezeu sa va intoarceti cu rezultate si cu vesti bune! Doamne-ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Drum bun si sa vi se indeplineasca toate dorintele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lucia spune:

Draga Felis, sunt o mamica de la "bebelusi de septembrie-octombrie", care te urmaresc de cand ai nascut bebelusul si stiu toti pasii pe care i-ai parcurs si tot ce ai trait alaturi de Mihaita pana acum.
Este putin spus ca te admir, chiar te venerez pentru puterea, curajul si daruirea de care dai dovada. Bunul Dumnezeu te ajuta sa faci fata si sa rezolvi cu bine toate problemele si sunt convins ca peste ani vei citi mesajele scrise pe aici cu Mihaita si va veti bucura impreuna. Sunt cu tot sufletul alaturi de tine si sa stii ca uneori am simtit, in adancul inimii mele framantarea, nelinistea si zbuciumul pe care le-ai trait tu.
Astept sa scrii numai mesaje vesele cu vesti bune si poate cine stie ne vom cunoaste candva. Dumnezeu sa va aiba in paza si mila lui sa coboare asupra voastra, sa va insanatoseasca repede. Numai bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

.....................
GATA... AVEM VIZA SI BILETELE CU DATA DE VINERI 30 SEPTEMBRIE!...
............

In sfarsit... sunt f obosita, dar asa de fericita ca intr-adevar vom pleca...
Va multumesc tuturor de incurajari si cuvintele frumoase... Comunitatea are oameni cu suflet mare... Nici nu am cuvinte pt cat m-ati ajutat din toate punctele de vedere...
Chiar si astazi, in afara de mesajele voastre pt care va , am primit si cele doua bilete (pt mine si Mihai) de avion de la o mamica de nov-dec 2004 si de la o alta mamica de nov-dec 2004 (Eliza)o cartele orange pre-pay la care a activat romingul si a incarcat-o cu 50 $... Astea pe langa telefoane si mesaje de incurajare in cursul acestei zile... Sunteti minunati cu totii!... Nu as fi reusit fara voi...

Si astazi a fost o zi destul de obositoare ca viza nu mi-a dat-o chiar pe loc ci am depus actele si m-a chemat dupa ora 14... Am plecat la 9 si m-am intors la 15, da acum nu mai conteaza... Important e ca totul e bine!...
MA rog lui Dumnezeu sa vin cu vesti bune... Oricum voi tine legatura cu voi si cineva va posta aici tot timpul vestile...


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Bravo FELIS!
Sa va ajute Dumnezeu sa va intoarceti sanatosi!
MIHAITA

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58070" target="_blank">Cum arata mama mea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873" target="_blank">De la inima la inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaS spune:

Cat ma bucur ca ai reusit sa obtii viza. Pana vineri mai e putin, daca iti vine in minte sa ma intrebi cate ceva eu sunt aici.
Camelia

PS Vezi ca este cald pe aici, nu stiu cat mai tine dar acum sunt mai bine de 25grade ( noi ne-am intors la saboti si tricouri).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

Felis, mult succes, multa sanatate. Suntem alaturi de tine !!!

daca ai vreo problema cu rezervarea sa-ma suni.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela roxana spune:

Felis drum bun!!! V-asteptam aici cu vesti bune(chiar daca si virtual); mii de ptr. super-mami si Mihaita
DRUM BUN!!!

.
http://photos.yahoo.com/nlroxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Felis,uite ca a venit clipa cea mare,pe care ai asteptat-o atata!

Suntem alaturi de tine,stii bine asta,nu-i asa?Poti sa consideri ca mergem toate cu tine in Italia si stam acolo langa tine si Mihaita sa vedem cum se intampla minunea unei operatii reusite.

O sa fie bine,o sa te intorci victorioasa si fericita.Pentru ca Dumnezeu vede cat de mult il iubesti pe Mihaita si cat te zbati pt el,asa ca va avea grija sa iasa totul bine.

Drum bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Tot timpul am citit ce scrii aici si la mamici de nov-dec 2004 si te-am apreciat mereu pt puterea de care dai dovada in fiecare zi si de iubirea pe care i-o porti puiutului mic Mihaita.
Ma bucur alaturi de tine pt aceasta reusita, obtinerea vizelor si plecatul pe 30 sept si voi fi aici sa ma rog pt voi sa fie totul bine si sa ne bucuram impreuna pt reusita operatiei si pt sanatatea micutului tau!
Doamne ajuta sa ajungeti cu bine si operatia sa fie un succes total!

Curaj Felis, luminita de la capatul tunelului e aproape si in curand totul o sa fie bine!

Pupici!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput